Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

15 minut temu, Marek84 napisał:

Czy nadal ktoś używa tego komunikatora?

Tak, mam widget do kontaktu dla klientów na stronie firmowej. Świetnie się sprawdza bo klient nie musi mieć GG. Klika i może do mnie pisać.

Z tego powodu mam nadal konto i aplikację. Przy okazji zauważyłem, że jest tam mnóstwo młodych ludzi. Mam też wrażenie, że GG stało się portalem głównie erotyczno-randkowym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto, ale korzystam rzadko bo banda erotycznych napaleńców jest na tym komunikatorze 🙈 Jakiś czas temu zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że nie chce się irytować.

Ale mam tam kilku znajomych, których kiedyś poznałam przez ten komunikator i czasami wchodzę aby dowiedzieć się czy wszystko u nich w porządku 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gioia napisał:

Ja mam konto, ale korzystam rzadko bo banda erotycznych napaleńców jest na tym komunikatorze 🙈 Jakiś czas temu zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że nie chce się irytować.

Ale mam tam kilku znajomych, których kiedyś poznałam przez ten komunikator i czasami wchodzę aby dowiedzieć się czy wszystko u nich w porządku 😊

Ja mam podobnie i słyszałem że dużo zboków tam jest no i profile kobiet mało wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marek84 napisał:

Ja mam podobnie i słyszałem że dużo zboków tam jest no i profile kobiet mało wiarygodne

W internecie nigdy nie wiesz na kogo trafisz, ale faktycznie GG słynie z tego typu sytuacji... 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gioia napisał:

W internecie nigdy nie wiesz na kogo trafisz, ale faktycznie GG słynie z tego typu sytuacji... 🤦🏻‍♀️

Mimo wszystko mam sentyment do tego komunikatora i uważam że był(jest) dużo lepszy od messka np .Chyba taki staroświecki jestem ale uważam że NK też była lepsza od face'a i niewiem dlaczego ludzie się nim tak zachwycają 🧠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Marek84 napisał:

Mimo wszystko mam sentyment do tego komunikatora i uważam że był(jest) dużo lepszy od messka np .Chyba taki staroświecki jestem ale uważam że NK też była lepsza od face'a i niewiem dlaczego ludzie się nim tak zachwycają 🧠

Coś w tym jest. Może lepsze od Mess nie jest ale ma swój wyjątkowy urok i np. po wielotygodniowej konwersacji GG, przejście na Mess traci na atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Coś w tym jest. Może lepsze od Mess nie jest ale ma swój wyjątkowy urok i np. po wielotygodniowej konwersacji GG, przejście na Mess traci na atrakcyjności.

Mnie się jeszcze podoba to, że mogę być na GG anonimowa 🤭 Najczęściej po prostu badam sytuację , żeby mieć pewność, że rozmawiam z normalnym człowiekiem, a nie zbokiem. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gioia napisał:

Mnie się jeszcze podoba to, że mogę być na GG anonimowa 🤭 Najczęściej po prostu badam sytuację , żeby mieć pewność, że rozmawiam z normalnym człowiekiem, a nie zbokiem. 😂

I międzyinnymi dlatego napisałem że profile kobiet mało wiarygodne 😐😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marek84 napisał:

I międzyinnymi dlatego napisałem że profile kobiet mało wiarygodne 😐😫

A dlaczego mam się otwierać przed osobą, która po kilku godzinach rozmowy będzie chciała ode mnie informację jaką pozycję seksualną lubię albo mało tego dostanę zdjęcie.... (już wiesz czego-nie muszę kończyć).

Dla mnie to nic dziwnego. Z doświadczenia po prostu przestałam mówić o sobie dokładne dane póki nie przekonam się, że ktoś ma normalne intencje.

Póżniej jak najbardziej... 🙂

Edytowano przez Gioia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gioia napisał:

A dlaczego mam się otwierać przed osobą, która po kilku godzinach rozmowy będzie chciała ode mnie informację jaką pozycję seksualną lubię albo mało tego dostanę zdjęcie.... (już wiesz czego-nie muszę kończyć).

Dla mnie to nic dziwnego. Z doświadczenia po prostu przestałam mówić o sobie dokładne dane póki nie przekonam się, że ktoś ma normalne intencje.

Póżniej jak najbardziej... 🙂

Nie miałem na myśli od razu o otwieraniu się 🙂 ale irytujące gdy jakaś kobieta wstawia zdj z neta i po kilku dniach piszę że wygląda inaczej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marek84 napisał:

Nie miałem na myśli od razu o otwieraniu się 🙂 ale irytujące gdy jakaś kobieta wstawia zdj z neta i po kilku dniach piszę że wygląda inaczej 😄

Nie no. Nie mówię o czymś takim. 🙂
Zawsze mam swoje zdjęcie lub nie mam zdjęcia.
Nie wstawiam profilowego ściągniętego z internetu. Ale to tylko na moim przykładzie.
Wiem, że wiele osób tak robi.

Ale też z drugiej strony staram się trochę to zrozumieć.. właśnie przez pryzmat tego, że nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia.

Jeśli ma odwagę się przyznać do tego to jest to trochę plus... 🙈 Może mam dziwne myślenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gioia napisał:

Nie no. Nie mówię o czymś takim. 🙂
Zawsze mam swoje zdjęcie lub nie mam zdjęcia.
Nie wstawiam profilowego ściągniętego z internetu. Ale to tylko na moim przykładzie.
Wiem, że wiele osób tak robi.

Ale też z drugiej strony staram się trochę to zrozumieć.. właśnie przez pryzmat tego, że nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia.

Jeśli ma odwagę się przyznać do tego to jest to trochę plus... 🙈 Może mam dziwne myślenie...

Jeśli ma odwage się przyznać do tego ... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Marek84 napisał:

Jeśli ma odwage się przyznać do tego ... 😄

😂 a jak mam to inaczej nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gioia napisał:

😂 a jak mam to inaczej nazwać?

No nie da się inaczej nazwać 🙂 cóż takie uroki gg z resztą całego neta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
Dnia 19.11.2020 o 17:59, Gioia napisał:

W internecie nigdy nie wiesz na kogo trafisz, ale faktycznie GG słynie z tego typu sytuacji... 🤦🏻‍♀️

Prawda. Toteż ja, pomimo sentymentu do komunikatora, jakiś czas temu zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Bluegrey napisał:

Prawda. Toteż ja, pomimo sentymentu do komunikatora, jakiś czas temu zrezygnowałam.

Kiedyś było zupełnie inaczej. Zupełnie inaczej funkcjonował ten komunikator 🙈

Czasy się zmieniają 💩🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gioia napisał:

Kiedyś było zupełnie inaczej. Zupełnie inaczej funkcjonował ten komunikator 🙈

Czasy się zmieniają 💩🤣

Mimo wśród znajomych to chyba nadal spełnia zadanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Marek84 napisał:

Mimo wśród znajomych to chyba nadal spełnia zadanie 

Nieliczni. 🙂 Na prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
1 godzinę temu, Gioia napisał:

Nieliczni. 🙂 Na prawdę...

U mnie już wszyscy przeszli na inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2020 o 14:55, Bluegrey napisał:

U mnie już wszyscy przeszli na inne...

Na jakie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
10 minut temu, Gioia napisał:

Na jakie? ;>

Messenger, WhatsApp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bluegrey napisał:

Messenger, WhatsApp

I takie komunikatory wiedzą o nas więcej niż my sami i nie mamy pojecia o tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
2 godziny temu, Marek84 napisał:

I takie komunikatory wiedzą o nas więcej niż my sami i nie mamy pojecia o tym 

W takim świecie żyjemy. Nie można dać się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×