Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Strange

Ciuchy w tym samym kolorze

Polecane posty

Cześć,

 

Od razu przyznam się że jestem facetem 😄

Mam kilka par spodni ale wszystkie są czarne (do tej pory nosiłem spodnie w różnych kolorach ale w zasadzie nie znalazłem takich które przy dłuższym stosowaniu nie odbarwiałyby się. Ostatecznie kiedyś, wracając z pracy (a pracuje w swoich ubraniach, w firmie nie obowiązuje żaden sztywny dresscode), wylał mi się długopis który miałem w kieszeni. Tuszu nie sprałem niestety i dobre spodnie za dość sporą kasę nadają się bardziej do wycierania podłogi niż do wyjścia gdziekolwiek. 

 

Kupiłem sobie nowe spodnie i spodobały mi się bo są dość wygodne więc zamówiłem jeszcze dwie pary korzystając z okazji że były przecenione. Ale zastanawiam się czy ludzie nie myślą o mnie że mam tylko jedne spodnie, że jestem jakimś brudasem pomimo że codziennie zakładam nowe bo dla nich może to wyglądać tak że chodzę bez przerwy tylko w jednych 😄

 

Co myślicie? Na pewno nie chcę wracać do tematu jasnych kolorów, klasyczne jeansy też nie wchodzą raczej w grę 😕

 

Co do górnej części garderoby to mam bardzo dużą kolekcję koszul (uwielbiam koszule) i koszulek więc przynajmniej patrząc po górnej części nie wyglądam na kogoś kto nie zmienia ubrań 😄

 

Takie moje problemy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludzie mogą sobie pomyśleć różne rzeczy. Ja mam np dużo czarnych skórzanych spódniczek. Czasami cała stylizacja to jeden kolor np total black, total blue, total mint, yellow-black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey

Pytanie, na ile to dla Ciebie ważne, co myślą inni ludzie, skoro sam w takich ubraniach czujesz się komfortowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×