Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
•Kejtuś•

Straszny sen...

Polecane posty

Wczoraj w nocy śnił mi się straszny sen że zostałam z moją siostrą i babcią w domu na początku też mój tata porwał zabawki mojej siostrze gdy byłam w pokoju a jak usłyszałam jej krzyk to wybiegłam potem przyszedł mój nauczyciel z zastępstwa i zajął się moją siostrą a ja siedziałam u niej w pokoju nagle weszła babcia i dała mi do ręki koniaka i powiedziała że to batonik a ja odpowiedziałam przestraszona że to jest koniak na to ona ze śmiechem odpowiedziała no to co se strachem przytaknęła i zmuszona ugryzłam zaschniętego koniaka był okropny potem przez pół godziny mówiłam babci że zaraz go zjem ona mi wierzyła....  potem do mieszkania weszły przez okno 3 koty i krzyknęłam Że tu są na co ona odpowiedziała z uśmiechem że sporo kotków się zrobiło potem wróciła mama weszła do domu a ja zaczęłam się dziwnie i creepy śmiać wtedy przerażona mama krzyczała czemu tak się śmieje tata podbiegł i mnie przytulił babcia stała w rogu i się uśmiechała ale skromnie mama zaczęła płakać nagle tata zauważył obok mnie butelkę z zaschniętym koniakiem i krzyknął do babci co to jest obudziłam się i pół nocy nie spałam pomocy co to może oznaczać bo boję się zasnąć !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po czym ma się takie odjechane sny? Chciałabym. Ja swoich nie pamiętam, a jak pamiętam to są zwyczajne🥺 nawet erotycznych nie mam😭 koniak? Tylko żarcie śni mi się jak jestem głodna 😄

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×