Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koalkaa

czemu leje sie tak duzo....?

Polecane posty

Gość koalkaa

wlasnie skonczylam 1 opakowanie cilestu i w przerwie 7 dniowej wystapil okres, jest bardzo obfity, bardzo czesto musze zmieniac tampony i szczerze sie przyznam ze zanim zaczelam brac cilest mialam skape krwawienia myslalam ze gdy zaczne brac pigulki okres bedzie tez dosc skapy ale teraz jest gorzej niz bylo!! wy tez tak macie??? help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka34
Ja tez bralam cilest przez jakis czas ale miesiaczki mialam normalne tzn.tak jak przed braniem tabletek. Powinnas chyba poczekac jeszcze miesiac i jesli nic sie nie zmieni to isc do lekarza bo tak chyba nie powinno byc, ze masz obfitsze miesiaczki. Mysle ze hormony raczej powoduja ze miesiaczki sa lagodniejsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka
to nie calkiem tak. u niektorych tabletki sprawiaja, ze okres jest bardziej skapy, a u niektorych bardziej obfity. niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik555
ja po cileście miałam tak samo jak przed alegdy odstawiłam to okres trwał tylko 3 dni i był bardzo skąpy.Gdy wróciłam do tabletek cilest to okres byl taki jak brałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jest upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sese seko
tak , upał rzceyzwiscie sa okropne te nasze miesiaczki, ale sa na to spoboby;) warto dobrac sobie odpwiedni rozmiar tampaxow.. nie trzeba wtedy nosic niczego dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×