Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Amilijay

Zakochałam się w przyjaciółce

Polecane posty

Witam, jestem dziewczyną i mam 20 lat. W gimnazjum poznałam pewną dziewczynę. Byłyśmy koleżankami z klasy, aż do 3 gimnazjum kiedy to się zaprzyjaźniłyśmy. Od tego czasu byłyśmy nierozłączne. Spędzałyśmy razem praktycznie cały wolny czas. Poszłyśmy razem do liceum do jednej klasy i chodziłyśmy na te same rozszerzenia. W 1 liceum zorientowałam się że coś do niej czuje, myślałam że to źle, więc próbowałam się od niej odsunąć, ale ostatecznie mi się nie udało i tylko ją tym zraniłam. Więc porzuciłam ten pomysł. Sytuacja mi odpowiadała, bo spędzałyśmy razem dużo czasu. Nigdy raczej nie utrzymywała kontaktu z nikim oprócz mnie i nie miała za bardzo innych znajomych. 

Aż do tego tygodnia. Poszła na spotkanie z kolegami, ale jeden nie przyszedł. I została sama z drugim. Po mile spędzonym dniu chłopak zaprosił ją na randke. A ona się zgodziła. 

Opowiedziała mi tą sytuacje przez telefon. A ja z uśmiechem próbowałam udawać że cieszę się razem z nią. Próbowałam wmówić sobie że wszystko bedzie okej. Ale nie jest. Gdy się dowiedziałam poczułam ścisk z żołądku i łzy napłynęły mi do oczu.

Nie wiem czy dam radę ją wspierać, chyba nie potrafię. Nie umiem udawać że wszystko jest w porządku. Nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zwyczajna zazdrość o przyjaciółkę, czas z nią spędzony. Koleżanka poszła na randkę z facetem, chyba nie jest zainteresowana kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×