Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Rescalator555

Światem rządzi pieniądz i seks.

Polecane posty

Gość Edit666
Przed chwilą, Rescalator555 napisał:

No wreszcie. To opowiadaj.

Nudny jesteś straaasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
Przed chwilą, Edit666 napisał:

Nudny jesteś straaasznie.

Teraz ja nudny? Sama w kółko powtarzasz swoje "a ty", "a twoja". Myślisz, że to jest pasjonujące? Może powiesz co zrobiła żona twojego promotora, poza tym, że zbiła mu pysk? Doniosła na ciebie do dziekana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
8 minut temu, Rescalator555 napisał:

Teraz ja nudny? Sama w kółko powtarzasz swoje "a ty", "a twoja". Myślisz, że to jest pasjonujące? Może powiesz co zrobiła żona twojego promotora, poza tym, że zbiła mu pysk? Doniosła na ciebie do dziekana?

Nudny jesteś. Chamstwo i insynuacje przychodzą ci bardzo łatwo, ale to jest nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Nudny jesteś. Chamstwo i insynuacje przychodzą ci bardzo łatwo, ale to jest nudne.

Zabolało? Dobrze bo mialo. Odpowiadam na twoje chamstwo i insynuacje. Chcesz to masz.

Edytowano przez Rescalator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
3 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Zabolało? Dobrze bo mialo. Odpowiadam na twoje chamstwo i insynuacje. Chcesz to masz.

Nie podniecaj się tak. Jakoś te twoje popiardywania są mi zupełnie obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

To raczej ciebie bolą insynuacje rzucane wobec twojej żony (mimo, że sam to samo piszesz do innych). Za to zbanowałeś Resiurka. Pamiętam ten twój cholernie cudowny ból duuupy o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

A teraz baw się już sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
1 godzinę temu, Margo napisał:

Pozostali mają swój rozum i wiedzą że pieniądze ułatwiają życie,  a seks jest przyjemny- ale ani seks, ani pieniądze nimi nie rządzą. 

Za to rządzą nimi ci, którymi rządzą pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
29 minut temu, Edit666 napisał:

A teraz baw się już sam.

 

30 minut temu, Edit666 napisał:

To raczej ciebie bolą insynuacje rzucane wobec twojej żony (mimo, że sam to samo piszesz do innych). Za to zbanowałeś Resiurka. Pamiętam ten twój cholernie cudowny ból duuupy o to.

No, straszne, co za skur... z tego Rescatora, że obchodzą go insynuacje wobec jego żony. Na Edit można wylac kubeł szczyn i dodatkowo nasr..., a jej faceta kupę to obejdzie. No tak, ale to nie twój facet, on.ciebie tylko gvvalci.. Ale nie przeceniaj wpływu na mnie takich dupeczek, czy tego co wypier... Trolica coś tam pojazgocze, a potem pójdzie do budy 🐕

Ból d...? Chyba satysfakcję, że zrobiłem to, czego ona nie potrafiła przez parę miesięcy.

Edytowano przez Rescalator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 godzinę temu, Rescalator555 napisał:

 

No, straszne, co za skur... z tego Rescatora, że obchodzą go insynuacje wobec jego żony. Na Edit można wylac kubeł szczyn i dodatkowo nasr..., a jej faceta kupę to obejdzie. No tak, ale to nie twój facet, on.ciebie tylko gvvalci.. Ale nie przeceniaj wpływu na mnie takich dupeczek, czy tego co wypier... Trolica coś tam pojazgocze, a potem pójdzie do budy 🐕

Ból d...? Chyba satysfakcję, że zrobiłem to, czego ona nie potrafiła przez parę miesięcy.

Poszczekuj, poszczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

Res, jeśli myślisz, że obchodzi mnie i w jakikolwiek sposób rusza to, co wymyśli sobie na mój temat, jakiś mało rozgarniety anonim na forum internetowym to jesteś w dużym błędzie.

To jest świat wirtualny a nie prawdziwe życie. Od przeżywania tego co piszą ludzie na na forum na tematy związane z Tobą jesteś Ty. 

Nie mniej jednak fajnie patrzeć gdy się na to wkurzasz. Piszesz o banach, grozisz policja itd.

A o swojej żonie sam bardzo źle piszesz. To, i to że się wkurzasz, gdy ktoś inny o niej źle pisze, bardzo zachęca by to robić.

To jest brzydulą czy cię zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

Res, jeśli myślisz, że obchodzi mnie i w jakikolwiek sposób rusza to, co wymyśli sobie na mój temat, jakiś mało rozgarniety anonim na forum internetowym to jesteś w dużym błędzie.

To jest świat wirtualny a nie prawdziwe życie. Od przeżywania tego co piszą ludzie na na forum na tematy związane z Tobą jesteś Ty. 

Nie mniej jednak fajnie patrzeć gdy się na to wkurzasz. Piszesz o banach, grozisz policja itd.

A o swojej żonie sam bardzo źle piszesz. To, i to że się wkurzasz, gdy ktoś inny o niej źle pisze, bardzo zachęca by to robić.

To jest brzydulą czy cię zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
40 minut temu, Edit666 napisał:

Res, jeśli myślisz, że obchodzi mnie i w jakikolwiek sposób rusza to, co wymyśli sobie na mój temat, jakiś mało rozgarniety anonim na forum internetowym to jesteś w dużym błędzie.

To jest świat wirtualny a nie prawdziwe życie. Od przeżywania tego co piszą ludzie na na forum na tematy związane z Tobą jesteś Ty. 

Nie mniej jednak fajnie patrzeć gdy się na to wkurzasz. Piszesz o banach, grozisz policja itd.

A o swojej żonie sam bardzo źle piszesz. To, i to że się wkurzasz, gdy ktoś inny o niej źle pisze, bardzo zachęca by to robić.

To jest brzydulą czy cię zdradza?

Chyba cos ci się dupciu popier.. I to zdrowo. To mnie groziła policja ta pinda resiurek, która w dodatku groziła włamaniem na moje konto mailowe. Weź babo wytrzeźwiej, albo przynajmniej wsadź pod zimny prysznic swoją świńska mordę. Bo kompletnie już tracisz kontakt z rzeczywistością.

Strasznie się wkurzam ujadaniem sook podobnych do ciebie. Nie rozśmieszaj mnie, bo brzuch mnie rozbili że śmiechu. Twoich bredni, to nawet mi się nie chce zgłaszać, bo jeszcze ciebie zbanuja.  A teraz trolico do budy 🐕.

Edytowano przez Rescalator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
22 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Chyba cos ci się dupciu popier.. I to zdrowo. To mnie groziła policja ta pinda resiurek, która w dodatku groziła włamaniem na moje konto mailowe. Weź babo wytrzeźwiej, albo przynajmniej wsadź pod zimny prysznic swoją świńska mordę. Bo kompletnie już tracisz kontakt z rzeczywistością.

Strasznie się wkurzam ujadaniem sook podobnych do ciebie. Nie rozśmieszaj mnie, bo brzuch mnie rozbili że śmiechu. Twoich bredni, to nawet mi się nie chce zgłaszać, bo jeszcze ciebie zbanuja.  A teraz trolico do budy 🐕.

Rozkrecasz się 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
14 godzin temu, Edit666 napisał:

Rozkrecasz się 🤣

To jak to było z tą policją? Kto komu groził? Coś ci się popier... dupciu. Zresztą nie pierwszy raz 😝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
Dnia 24.11.2020 o 19:20, Rescalator555 napisał:

Teraz ja nudny? Sama w kółko powtarzasz swoje "a ty", "a twoja". Myślisz, że to jest pasjonujące? Może powiesz co zrobiła żona twojego promotora, poza tym, że zbiła mu pysk? Doniosła na ciebie do dziekana?

A po co na nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
7 minut temu, Etna napisał:

A po co na nią?

To już trzeba by zapytać tej żony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
12 godzin temu, Etna napisał:

A po co na nią?

Żeby sprawdzili, czy jej praca jest coś warta, czy załatwiona za d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
30 minut temu, Rescalator555 napisał:

Żeby sprawdzili, czy jej praca jest coś warta, czy załatwiona za d...

Promotor kochance chyba by pomógł tak aby nie było takich wątpliwości. Sam by się narazal, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

Myślał, myślał i wymyślił. Troszkę ci to zajęło, Res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

W każdym razie see U Res. Usuwam konto. Wkrotce wroce pod nowym 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×