Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
amezing boobs

gwałciciel D z Top Model

Polecane posty

Mam mieszane uczucia. Gość odsiedział karę, najwidoczniej się zmienił, teraz ma być do końca życia skreślony? Nie wiem. 

Ponoć sam Dominic z bratem ma się wypowiedzieć na ten temat, bo ponoć był oskarżony, ale nie skazany - cholera wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, nowiecieco? napisał:

Mam mieszane uczucia. Gość odsiedział karę, najwidoczniej się zmienił, teraz ma być do końca życia skreślony? Nie wiem. 

Nie ma zostać celebrytą i pokazać innym przestępcom, że oni również mogą. Trzeba przecież promować dobre wzorce. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

on nie był skazany za gwałt tylko za sex oralny z nieletnią

karę odbył, 

a teraz jest drugi raz ukarany za to co zrobi l x lat temu

no chyba, ze aplikując do programu odpowiadał na pytanie o niekaralności i skłamał - za to mógł wylecieć

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Skopiowane) "On ma wyrok za statutory rape, czyli za stosunek z osobą poniżej wieku zgody. Według californijskiego prawa stosunek z osobą nieletnia jest  traktowany jako gwałt, gdyż ona ze względu na swój wiek nie może dać świadomej zgody. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze że go wyrzucili...to jest tak jak z polańskim po tylu latach a nadal się to za nim ciągnie!

trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny i zachowanie ! a pijaną 15latke mogli odwieźć do domu a nie robić cokolwiek tam się wydarzyło

Edytowano przez lola33pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lola33pp napisał:

dobrze że go wyrzucili...to jest tak jak z polańskim po tylu latach a nadal się to za nim ciągnie!

trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny i zachowanie ! a pijaną 15latke mogli odwieźć do domu a nie robić cokolwiek tam się wydarzyło

no wlasnie nie jest tak jak z polańskim, bo polański zwiał i kary nie odbył a ten ponoć tak

wiec wychodzi na to że teraz jest drugi raz ukarany za to samo przewinienie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, lamer napisał:

no wlasnie nie jest tak jak z polańskim, bo polański zwiał i kary nie odbył a ten ponoć tak

wiec wychodzi na to że teraz jest drugi raz ukarany za to samo przewinienie

ale jaki 2 raz ? ludzie się dowedzieli o 1 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczepiliście się tego gwałtu a on ma za sobą jeszcze wyrok za pobicie i planowanie jakiegoś innego przestępstwa. Po co na sile pchać przestępców do show biznesu? Tak samo jak te wszystkie farny i liszowskie, godlewskie jezdzace po pijaku, złodziejki zawadzkie, lapowkary biedrzynska i marczuk powinny zostać odsunięte od pracy w tv a w Polsce wszystko szybko się zapomina. 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 latka byla nieprzytomna... nawet jesli podpita, itd to on nie mial prawa jej tknac. 

Wyrok prawomocny, do tego sprawa pobicia. I on sie pcha do tv ?? Sorry, ale nie... 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbsrdziej mnie ciekawi czy Pirog nie bedzie mial zadnych konsekwencji w tvnie. Wszystkie gwiazdy przynalezne do danej stacji powinny byc de facto jej pieskami (niestety) 🙂 a tu Piróg

Edytowano przez Sylwia76682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piróg - etatowy obrońca gejów, zwierząt i drzew jak przyszło co do czego to broni g*ałciciela. 🤦🏼‍♀️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2020 o 22:38, Lola* napisał:

15 latka byla nieprzytomna... nawet jesli podpita, itd to on nie mial prawa jej tknac. 

Wyrok prawomocny, do tego sprawa pobicia. I on sie pcha do tv ?? Sorry, ale nie... 

Gwałt oralny na pijanej nieprzytomnej 15?Była nieprzytomna to jak to się odbyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MalaMijestzajeta napisał:

Gwałt oralny na pijanej nieprzytomnej 15?Była nieprzytomna to jak to się odbyło?

Przecież technicznie da się to zrobić 😛 mogła być półprzytomna, chyba widziałaś kiedyś nawalonego człowieka.

Dla mnie nieciekawy typ i tyle. Gdyby to był jakiś gruby oblech (choć mi i tak się nie podoba) z tłustymi włosami to żadna by go tak nie broniła i nie rozkminiala czy to gwałt, czy nie 😛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ejno napisał:

Przecież technicznie da się to zrobić 😛 mogła być półprzytomna, chyba widziałaś kiedyś nawalonego człowieka.

Dla mnie nieciekawy typ i tyle. Gdyby to był jakiś gruby oblech (choć mi i tak się nie podoba) z tłustymi włosami to żadna by go tak nie broniła i nie rozkminiala czy to gwałt, czy nie 😛

Absolutnie nie bronie, poniòsł kare i słusznie.Tak sobie mędrkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę z kolei pojąć jak te same kobiety, które z jednej strony chodzą na strajki, czy też wyrażają swoje poparcie w tej kwestii z drugiej bronią Dominica. Jaka kobieta może bronić jakiegokolwiek mężczyzny, który dopuścił się gwałtu (wg mnie to był gwałt), tym bardziej, że tu nie ma wątpliwości (został skazany)? Również uważam, że słusznie został odsunięty z  udziału w programie, choć TM powinien zrobić to od razu, jak tylko otrzymał informację o przeszłości Dominica. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MalaMijestzajeta napisał:

Gwałt oralny na pijanej nieprzytomnej 15?Była nieprzytomna to jak to się odbyło?

Jako pijana byla jeszcze latwiejszym celem. W dodatku ten dzikus podpisal sie na jej ciele... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×