Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ania07

Czy jest ryzyko zapłodnienia?

Polecane posty

Czy możliwe, aby doszło do zapłodnienia jeśli partner miał na sobie bieliznę? 
Gdy całowałam się z chłopakiem on zaczął mnie macać po intymnych okolicach, miałam na sobie majtki, były to moje dni płodne, na drugi dzień zaczął boleć mnie jajnik. Czy jeśli chłopak miał preejakulat na bieliźnie, to istenieje możliwość zajścia w ciążę? I mógł dotknąć mokrym miejscem moich okolic intymnych jest możliwe, że plemniki jakimś cudem znalazły drogę z okolic intymnych do pochwy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, możesz dla pewności zawsze sprawdzać di płodne na testerze ze śliny, jeśli cię to uspokoi. Tam są wyniki poziomu lh w ślinie i na tej podstawie wiadomo jakie to dni czy płodne czy niepłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest możliwe... Polecam dokształcić się. Jest bogara w artykuły strona, którą mogę polecić - Naturalna Płodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, ale możesz zrobić test, polecam się zabezpieczyć jeśli nie chcesz zajść w ciążę, ja stosuję wkładkę silikonową Diafragma Caya i sprawdza się świetnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie, przez takie rzeczy nie zachodzi się od razu w ciążę. Musiałoby dojść do tradycyjnego stosunku z dojściem w środku. Jeśli chcesz w pełni korzystać z przyjemności jakie daje sex to musisz sporo się dokształcić w tym temacie. No i dobrze też by było jakbyś się zabezpieczała, udaj się do ginekologa i zapytaj o najlepszą metodę dla Ciebie. U mnie bardzo fajnie sprawdziły się tabletki vines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×