Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wsad

Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna o byłą

Polecane posty

Przed chwilą, wsad napisał:

Dalej by ze mną była ale sama przyznała że nie mogła przestać myśleć bo myślała że ja sypiałem z tamtą dziewczyną, sama przyznała że jest zazdrosna o to, dlatego wtedy jej powiedziałem dokładnie wszystko, teraz jest lepiej o wiele no ale raz lub raz na 2 tygodnie nagle mówi o tym że wtedy byłem z tamtą i robi się smutna.

to powiedz by się z tym pogodziła  bo przeszłości nie odwrócisz a jak ma Ci ciągle truć o tym to niech sobie ułoży życie z kimś innym. Krótka piłka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kejtred napisał:

nie zna jej ale skądś o niej wie....musisz cały czas jakoś p#ie)r)dolić o tej byłej bo skąd by o niej wiedziała ? A jak o niej nawijasz to znaczy, że masz niezamknięty temat. 

Naprawdę nie, ani słowa oprócz wtedy, ona po prostu jest zła za to że byłem z nie właściwą osobą zamiast czekać aż znajdę tą idealna dla siebie jak ona, no ale przecież skąd miałem wiedzieć jak nie mogłem tego przewidzieć że nagle ją spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wsad napisał:

Naprawdę nie, ani słowa oprócz wtedy, ona po prostu jest zła za to że byłem z nie właściwą osobą zamiast czekać aż znajdę tą idealna dla siebie jak ona, no ale przecież skąd miałem wiedzieć jak nie mogłem tego przewidzieć że nagle ją spotkam

jeżeli jest jak piszesz to po prostu masz po/y/ebaną dziewczynę...Postaw jej sprawę krótko - albo się z tym pogodzi i nie wracacie do tematu albo niech idzie szukać chłopaka pod podstawówkę - może tam uda się jej jeszcze wyhaczyć coś nieprzechodzonego. Albo na kafe, tutaj też mamy kilku kolegów pravików 😉 

Edytowano przez kejtred
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kejtred napisał:

ona ma 22 i jestes jej pierwszy ? Jak chooooy 😉 

Jestem przekonany że na pewno to prawda, zawszę to co mówiła się sprawdziło potem i okazało że faktycznie mówiła prawdę,  w dodatku ona jest bardzo rozsądna bo bardzo dobrze ją znam i tak na 90%  mogę powiedzieć że jestem pewny że nikogo przed mną nie miała

Edytowano przez wsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wsad napisał:

Jestem przekonany że na pewno to prawda, zawszę to co mówiła się sprawdziło potem i okazało że faktycznie mówiła prawdę,  w dodatku ona jest bardzo rozsądna bo bardzo dobrze ją znam i tak na 90%  mogę powiedzieć że jestem pewny że nikogo przed mną nie miała

no to albo zaakceptuje Twoją przeszłość i zamykacie temat albo będziesz to dalej znosił. Skoro tak bardzo nie może tego przeboleć, że kiedyś miałeś laskę (lol) to niech sobie poszuka jakiegos pravika...matko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kejtred napisał:

jeżeli jest jak piszesz to po prostu masz po/y/ebaną dziewczynę...Postaw jej sprawę krótko - albo się z tym pogodzi i nie wracacie do tematu albo niech idzie szukać chłopaka pod podstawówkę - może tam uda się jej jeszcze wyhaczyć coś nieprzechodzonego. 

Na pewno nie chcę nigdy tego kończyć, bardzo pasujemy do siebie i jest świetnie kiedy jest dobrze, jedynie czasem jak znów zaczyna o tym myśleć to zaczyna się tak źle i trochę czasu zajmuję by znowu wszystko wróciło do normy. Jestem gotowy to przeczekać ale chciałbym jakoś zrobić by przestała ten temat już poruszać ale na pewno nie chcę mówić że odejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wsad napisał:

Na pewno nie chcę nigdy tego kończyć, bardzo pasujemy do siebie i jest świetnie kiedy jest dobrze, jedynie czasem jak znów zaczyna o tym myśleć to zaczyna się tak źle i trochę czasu zajmuję by znowu wszystko wróciło do normy. Jestem gotowy to przeczekać ale chciałbym jakoś zrobić by przestała ten temat już poruszać ale na pewno nie chcę mówić że odejdę

powiedz jej, że czasu nie cofniesz i nawet Święta Magdalena i Święty Piotr mieli "przeszłość"😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wsad napisał:

Na pewno nie chcę nigdy tego kończyć, bardzo pasujemy do siebie i jest świetnie kiedy jest dobrze, jedynie czasem jak znów zaczyna o tym myśleć to zaczyna się tak źle i trochę czasu zajmuję by znowu wszystko wróciło do normy. Jestem gotowy to przeczekać ale chciałbym jakoś zrobić by przestała ten temat już poruszać ale na pewno nie chcę mówić że odejdę

a na drugi raz nie bądź taki wylewny...czasami nie trzeba kłamać, ale można niektóre sprawy przemilczeć...tym bardziej, że ten Twój wcześniejszy zwiazek nie był niczym poważnym i dla świętego spokoju tez mogłeś powiedzieć, że jest "tą pierwszą" skoro wiedziałeś, że ma zayyyoba na tym punkcie...no ale teraz to już musztarda po obiedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Alain_Delon napisał:

autopsja - sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyn zgonu

jeśli ktoś zna coś z autopsji, to świadomie to zaobserwował, zna to z własnego doświadczenia; 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, wsad napisał:

Na pewno nie chcę nigdy tego kończyć, bardzo pasujemy do siebie i jest świetnie kiedy jest dobrze, jedynie czasem jak znów zaczyna o tym myśleć to zaczyna się tak źle i trochę czasu zajmuję by znowu wszystko wróciło do normy. Jestem gotowy to przeczekać ale chciałbym jakoś zrobić by przestała ten temat już poruszać ale na pewno nie chcę mówić że odejdę

i myślę, że Twoja dziewczyna powinna trochę "zejść na ziemię" i zmierzyć się z rzeczywistością dzisiejszego świata...bo chyba mentalnie została w bajkach Disneya...jasne, że fajnie byłoby być dla partnera tym pierwszym i ostatnim i vice wersa ale życie mało kiedy tak wygląda. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kejtred napisał:

a na drugi raz nie bądź taki wylewny...czasami nie trzeba kłamać, ale można niektóre sprawy przemilczeć...tym bardziej, że ten Twój wcześniejszy zwiazek nie był niczym poważnym i dla świętego spokoju tez mogłeś powiedzieć, że jest "tą pierwszą" skoro wiedziałeś, że ma zayyyoba na tym punkcie...no ale teraz to już musztarda po obiedzie. 

no teraz za późno 😞 ale opowiadamy sobie sekrety, ona też wszystko dokładnie z przeszłości, nie wiem bo mam nadzieję że z czasem to jej przeminie, już jest trochę lepiej ale nadal czasem zaczyna a wtedy się boję bo ja sam nie chcę by jej było źle lub smutno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, _she_ napisał:

Ona nie jest na tyle zazdrosna co zaborcza, a potwierdzeniem są jej słowa: "ona po prostu chcę mnie całego tylko i jedynie dla niej na stałe".

 

Być może, nie wiem dlaczego zauważyłem że ona się boi że kiedyś mogę znaleźć jak ona to mówi lepszą od niej i wtedy odejść. Też często mówi że ma nadzieje że nie stracę swej miłości dla niej, tak się nie stanie ale ona się boi o mnie a przecież nie ma powodu, i czasem nawet pyta się jak to się stało że jest tyle dziewczyn ładniejszych od niej a ja wybrałem właśnie ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kejtred napisał:

i myślę, że Twoja dziewczyna powinna trochę "zejść na ziemię" i zmierzyć się z rzeczywistością dzisiejszego świata...bo chyba mentalnie została w bajkach Disneya...jasne, że fajnie byłoby być dla partnera tym pierwszym i ostatnim i vice wersa ale życie mało kiedy tak wygląda. 

Może trochę w tym prawdy bo ona też ogląda czasem takie bajki, ale jest jeszcze tak że gdybym spał z innymi dziewczynami to faktycznie źle ale nie robiłem tego, z żadną przed spotkaniem jej a przecież jest wiele takich chłopaków co mają tyle lat co ja a żyją takim życiem że śpią z każda co miesiąc, ja nigdy bym tego nie zrobił ale znam takich znajomych co niestety tak żyją zamiast znaleźć tą jedną. Na pewno moja dziewczyna to docenia w mnie ale jest zła że moja była mnie obejmowała i że pewnie byłem wtedy w niej zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wsad napisał:

Być może, nie wiem dlaczego zauważyłem że ona się boi że kiedyś mogę znaleźć jak ona to mówi lepszą od niej i wtedy odejść. Też często mówi że ma nadzieje że nie stracę swej miłości dla niej, tak się nie stanie ale ona się boi o mnie a przecież nie ma powodu, i czasem nawet pyta się jak to się stało że jest tyle dziewczyn ładniejszych od niej a ja wybrałem właśnie ją

to mozna jeszcze od bólu zrozumieć...każda kobieta, która kocha ma w sobie trochę tego lęku (choć teksty "czemu wybrałeś mnie jak tyle ładniejszych wokoło" wskazuje na skrajnie niską samoocenę) ale już nie mogę zrozumieć pretensji o coś na co już nie masz wpływu i nie możesz cofnąć.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, lamer napisał:

jeśli ktoś zna coś z autopsji, to świadomie to zaobserwował, zna to z własnego doświadczenia; 

Nie może być 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, lamer napisał:

jeśli ktoś zna coś z autopsji, to świadomie to zaobserwował, zna to z własnego doświadczenia; 

 

Przed chwilą, Alain_Delon napisał:

Nie może być 😄

Oboje macie rację 

Tak w życiu bywa 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bela. napisał:

 

Oboje macie rację 

Tak w życiu bywa 😁

To mi przypomina taką historię. Dwóch żydów zawzięcie się kłóci, by rozstrzygnąć spór udali się do rabina. Pierwszy przedstawia swoje stanowisko a rabin wysłuchawszy go mówi mu, że ma rację. Na co drugi protestuje i przedstawia pogląd odwrotny. Rabin go wysłuchał i mówi, że ma rację. Na co jeden z uczniów rabina przytomnie zauważa, że przecież obaj jednocześnie nie mogą mieć racji. Rabin się zastanowił i odpowiedział uczniowi: ty też masz rację.

Co dowieść należało 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×