Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wsad

Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna o byłą

Polecane posty

Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna o moją byłą, moją dziewczynę poznałem potem jak już tamten związek się skończył (zostałem zraniony wtedy) ale mimo wszystko moja dziewczyna często mi wypomina że z nią byłem, że w ogóle miałem dziewczynę przed nią. Jest bardzo zła choć ostatnio już nie jest tak źle.... 

Mój ostatni związek był straszny i chwiejny tak że nawet do niczego nie zaszło i na całe szczęście nigdy nawet nie skończyliśmy w łóżku ze sobą, jak moja obecna dziewczyna się dowiedziała to mi odpuściła i jest o wiele lepiej ale czasem kiedy wydaje się być super to moja obecna dziewczyna znowu tak się obraża że dawniej to ja tamtej mówiłem że ją kocham i że dawniej tuliłem się do tamtej 😞

Mówię jej ciągle że przykro mi i gdybym wiedział to poczekałbym i nadal szukał aż bym ją znalazł, ale przecież jak byłem z tamtą to mojej obecnej nawet nie znałem a ona mi to wypomina, jeszcze jakbym z nią sypiał i to wszystko to rozumiałbym to ale przecież do niczego takiego nie zaszło a ona ma taką zazdrość. W ogóle to całkowicie nie potrzebnie panicznie czasem się boi o to że znajdę sobie inna i ją porzucę.

Jak ją przekonać żeby przestała być zazdrosna, już częściowo udało mi się przekonać ale czasami jest nadal tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona ma 22 choć prawie 23 już a ja 19 a spotkałem ją dopiero 2 miesiące po tym jak tamten związek się rozpadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, wsad napisał:

Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna o moją byłą, moją dziewczynę poznałem potem jak już tamten związek się skończył (zostałem zraniony wtedy) ale mimo wszystko moja dziewczyna często mi wypomina że z nią byłem, że w ogóle miałem dziewczynę przed nią. Jest bardzo zła choć ostatnio już nie jest tak źle.... 

Mój ostatni związek był straszny i chwiejny tak że nawet do niczego nie zaszło i na całe szczęście nigdy nawet nie skończyliśmy w łóżku ze sobą, jak moja obecna dziewczyna się dowiedziała to mi odpuściła i jest o wiele lepiej ale czasem kiedy wydaje się być super to moja obecna dziewczyna znowu tak się obraża że dawniej to ja tamtej mówiłem że ją kocham i że dawniej tuliłem się do tamtej 😞

Mówię jej ciągle że przykro mi i gdybym wiedział to poczekałbym i nadal szukał aż bym ją znalazł, ale przecież jak byłem z tamtą to mojej obecnej nawet nie znałem a ona mi to wypomina, jeszcze jakbym z nią sypiał i to wszystko to rozumiałbym to ale przecież do niczego takiego nie zaszło a ona ma taką zazdrość. W ogóle to całkowicie nie potrzebnie panicznie czasem się boi o to że znajdę sobie inna i ją porzucę.

Jak ją przekonać żeby przestała być zazdrosna, już częściowo udało mi się przekonać ale czasami jest nadal tak źle.

Ja miałam bardzo podobnie wiec rozumiem ją i mi np pomagało to ze co jakiś czas chłopak mi powtarzał że związek ze mną jest zupełnie inny-lepszy,   ze jest teraz szczęśliwszy, że tamta jest skreślona i nie znaczy nic na niego. Po jakimś czasie przeszła mi ta dziwna zazdrość a samoocena podskoczyła na tyle że już do tego nie wracałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, zettka napisał:

związek ze mną jest zupełnie inny-lepszy,

Nie chciałabym, żeby związek z byłą był trampoliną nawet do komplementów. Nie chciałabym o żadnej słuchać. Związek lepszy, więc jest super? Dramat. Myślałam, że dobrze usłyszeć, że jesteś wyjątkowa i na Ciebie czekał, a nie lepsza od byłej...🤦‍♀️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wsad napisał:

Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna o moją byłą, moją dziewczynę poznałem potem jak już tamten związek się skończył (zostałem zraniony wtedy) ale mimo wszystko moja dziewczyna często mi wypomina że z nią byłem, że w ogóle miałem dziewczynę przed nią. Jest bardzo zła choć ostatnio już nie jest tak źle.... 

Mój ostatni związek był straszny i chwiejny tak że nawet do niczego nie zaszło i na całe szczęście nigdy nawet nie skończyliśmy w łóżku ze sobą, jak moja obecna dziewczyna się dowiedziała to mi odpuściła i jest o wiele lepiej ale czasem kiedy wydaje się być super to moja obecna dziewczyna znowu tak się obraża że dawniej to ja tamtej mówiłem że ją kocham i że dawniej tuliłem się do tamtej 😞

Mówię jej ciągle że przykro mi i gdybym wiedział to poczekałbym i nadal szukał aż bym ją znalazł, ale przecież jak byłem z tamtą to mojej obecnej nawet nie znałem a ona mi to wypomina, jeszcze jakbym z nią sypiał i to wszystko to rozumiałbym to ale przecież do niczego takiego nie zaszło a ona ma taką zazdrość. W ogóle to całkowicie nie potrzebnie panicznie czasem się boi o to że znajdę sobie inna i ją porzucę.

Jak ją przekonać żeby przestała być zazdrosna, już częściowo udało mi się przekonać ale czasami jest nadal tak źle.

Nigdy jej nie przekonasz. Z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Poetka napisał:

Czyja to byla autopsja twoja czy partnera?

Moja. Byłam taką dziewczyną. Nic nie pomoże. Agent ma rację. Tego gościa czekają przykre chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Poetka napisał:

Co cie zmienilo? 

Nic mnie nie zmieniło😒 Nie jestem już dziewczyną. A to co się oddala w czasie, też może ulec rozmyciu, nawarstwiaja się nowe rzeczy. Przeszłość przestaje mieć takie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Poetka napisał:

To zaskoczenie, myslalam, ze masz do tego luzniejszy stosunek. 

Powiedzmy że mam. Ale mam też już swoje lata. A co zmarnowane to se ne wrati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Nigdy jej nie przekonasz. Z autopsji.

autopsja - sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyn zgonu

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Poetka napisał:

Lepiej chyba nie grzebać. Kiedyś nie chciałam wiedzieć, a facet mi zaczął mówić szczegóły poprzedniej relacji. Jak ją zaczęłam bronić to mi sypnął jeszcze większe szczegóły, których już na pewno nie chciałam wiedzieć. 

No właśnie. Często okazuje się, że można by sobie z jakąś byłą podać łapę.

 

43 minuty temu, Alain_Delon napisał:

autopsja - sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyn zgonu

Nie pasuje Ci moja metafora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zettka napisał:

Ja miałam bardzo podobnie wiec rozumiem ją i mi np pomagało to ze co jakiś czas chłopak mi powtarzał że związek ze mną jest zupełnie inny-lepszy,   ze jest teraz szczęśliwszy, że tamta jest skreślona i nie znaczy nic na niego. Po jakimś czasie przeszła mi ta dziwna zazdrość a samoocena podskoczyła na tyle że już do tego nie wracałam. 

Dawniej była (oczywiście błędnie przekonana)  że wrócę do byłej w przyszłości jak tylko będzie jakaś szansa a jeszcze od czasu do czasu mi piszę takie głupoty i jeśli w ciągu około 30-40 minut jej nie odpiszę i zapomnę napisać co robię (bo nie jestem przy telefonie tak naprawdę) to od razu wymyśla że pewnie poznałem inną dziewczynę gdzieś i już wolę tą nową bo jest lepsza od niej i takie różne głupoty.

Ciężko mi ją przekonać że tylko z nią chcę być 😞 

Edytowano przez wsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że bardzo ją kocham i chyba by się totalnie załamała a co najgorsze to ja tym bardziej jeśli byśmy się rozstali jako para, bo uwielbiam ją i jest bardzo ładna, czasem czuję że to ja tak powinienem być zazdrosny a nie odwrotnie a jest tak że ona mi takie rzeczy wymyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

To byłaby zemsta idealna.

Bez sensu. Chyba zemsta na sobie. Była/były to przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, wsad napisał:

Tylko że bardzo ją kocham i chyba by się totalnie załamała a co najgorsze to ja tym bardziej jeśli byśmy się rozstali jako para [...]

W takim razie czeka Was wspólne załamanie, kiedy ona nie poradzi sobie z niską samooceną i zaborczością, a Ty w końcu nie wytrzymasz presji, ciągłych humorów i toksycznej kontroli... Porozmawiaj z dziewczyną, powinna nad sobą mocno popracować. A z drugiej strony zastanów się, czy nie dajesz bądź nie dałeś jej jakichś powodów do zazdrości. 

4 godziny temu, wsad napisał:

[...] Mówię jej ciągle że przykro mi i gdybym wiedział to poczekałbym i nadal szukał aż bym ją znalazł, ale przecież jak byłem z tamtą to mojej obecnej nawet nie znałem a ona mi to wypomina [...]

Nie daj się wpędzić w poczucie winy, ponieważ nic złego nie zrobiłeś. Jeśli dziewczyna nie akceptuje Twojej przeszłości, może zawsze poszukać sobie faceta z 'czystą kartką'. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Poetka napisał:

Zeby mogli cie nauczyc czego nie chcesz od zycia musisz najpierw wiedziec czego chcesz 🙂 dlatego teraz jestem sama, najpierw swiadomosc czego chce od zycia, potem ta wizje juz z kims wdrazac w zycie 🙂 byle patrzec wspolnie w jednym kierunku

Jesteś kobietą czy mężczyzną... bp się pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nenesh napisał:

W takim razie czeka Was wspólne załamanie, kiedy ona nie poradzi sobie z niską samooceną i zaborczością, a Ty w końcu nie wytrzymasz presji, ciągłych humorów i toksycznej kontroli... Porozmawiaj z dziewczyną, powinna nad sobą mocno popracować. A z drugiej strony zastanów się, czy nie dajesz bądź nie dałeś jej jakichś powodów do zazdrości. 

Nie daj się wpędzić w poczucie winy, ponieważ nic złego nie zrobiłeś. Jeśli dziewczyna nie akceptuje Twojej przeszłości, może zawsze poszukać sobie faceta z 'czystą kartką'. 

Już raz rozmawiałem i wyznałem jej całą historie, od tamtej chwili jest trochę lepiej bo ona ciągle myślała że ja z  tamtą była spałem i to wszystko inne ale mówiła że choć ciągle jej się robiło przykro to jednak  nawet wtedy chciała i nadal chcę być ze mną a teraz jak się dowiedziała że nie, to na pewno jest o wiele lepiej ale dalej czasem się zdarza że ma takie chwilę, na pewno nie daje jej powodów do zazdrości ale ona faktycznie chyba ma zła samoocenę a mnie uważa za kogoś idealnego, niestety przez to nie potrafi uwierzyć dlaczego akurat wybrałem ją. Nie raz mnie też przepraszała za to co robi i mówiła że ona po prostu chcę mnie całego tylko i jedynie dla niej na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wsad napisał:

Już raz rozmawiałem i wyznałem jej całą historie, od tamtej chwili jest trochę lepiej bo ona ciągle myślała że ja z  tamtą była spałem i to wszystko inne ale mówiła że choć ciągle jej się robiło przykro to jednak  nawet wtedy chciała i nadal chcę być ze mną a teraz jak się dowiedziała że nie, to na pewno jest o wiele lepiej ale dalej czasem się zdarza że ma takie chwilę, na pewno nie daje jej powodów do zazdrości ale ona faktycznie chyba ma zła samoocenę a mnie uważa za kogoś idealnego, niestety przez to nie potrafi uwierzyć dlaczego akurat wybrałem ją. Nie raz mnie też przepraszała za to co robi i mówiła że ona po prostu chcę mnie całego tylko i jedynie dla niej na stałe.

Ona nie jest na tyle zazdrosna co zaborcza, a potwierdzeniem są jej słowa: "ona po prostu chcę mnie całego tylko i jedynie dla niej na stałe".

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nawet gdybyś spał, to co z tego? To było PRZED Waszym związkiem.

Na pewno był się źle bo tamta po krótkim czasie się okazała wredna i zaczęła latać za innymi, w dodatku byłoby źle bo moja obecna dziewczyna nie była by dla mnie 1wszą tak jak ja jestem dla niej a jeszcze byłaby jeszcze bardziej zazdrosna 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tl;dr ale nieraz patola tak sobie okazuje uczucia tzn nie jest zazdrosny = nie kocha; jest zazdrosny, zaborczy i bije = kocha najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wsad napisał:

Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna o moją byłą, moją dziewczynę poznałem potem jak już tamten związek się skończył (zostałem zraniony wtedy) ale mimo wszystko moja dziewczyna często mi wypomina że z nią byłem, że w ogóle miałem dziewczynę przed nią. Jest bardzo zła choć ostatnio już nie jest tak źle.... 

Mój ostatni związek był straszny i chwiejny tak że nawet do niczego nie zaszło i na całe szczęście nigdy nawet nie skończyliśmy w łóżku ze sobą, jak moja obecna dziewczyna się dowiedziała to mi odpuściła i jest o wiele lepiej ale czasem kiedy wydaje się być super to moja obecna dziewczyna znowu tak się obraża że dawniej to ja tamtej mówiłem że ją kocham i że dawniej tuliłem się do tamtej 😞

Mówię jej ciągle że przykro mi i gdybym wiedział to poczekałbym i nadal szukał aż bym ją znalazł, ale przecież jak byłem z tamtą to mojej obecnej nawet nie znałem a ona mi to wypomina, jeszcze jakbym z nią sypiał i to wszystko to rozumiałbym to ale przecież do niczego takiego nie zaszło a ona ma taką zazdrość. W ogóle to całkowicie nie potrzebnie panicznie czasem się boi o to że znajdę sobie inna i ją porzucę.

Jak ją przekonać żeby przestała być zazdrosna, już częściowo udało mi się przekonać ale czasami jest nadal tak źle.

 

a skąd ona  w ogóle wie o Twojej byłej ? Chodzi mi o to, że wiadomo, każdy ma jakiegoś "exa" i decydując się na spotykanie sie z kimś ma się raczej świadomość że był "ktoś tam" wcześniej, ale jej agresja jest jednoznacznie ukierunkowana na określoną osobę. Jej zachowanie jedynie tłumaczyłby fakt, że cały czas nawijasz o byłej albo się z byłą kolegujesz.

Jak jestem w związku to nawet nie poruszam tematu "byłych" bo to najgorszy temat do rozmowy, a  mój facet nie ma bladego pojęcia ilu miałam facetow, a tym bardziej kim byli moi ex  (no chyba, że tak się pechowo złoży, że może któregoś zna i on mu powie, bo ja na pewno nie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kaspej ban napisał:

przestań z byłą się kontaktować i interesować, a kobiety takie są, zazdrosne o ex

Ale nie kontaktuje się wcale, ona nawet się przeprowadziła i mieszka około 2 godziny dalej więc nigdy nawet przypadkiem jej nie zobaczę i na szczęście moja dziewczyna też bo nie wiem co by moja zrobiła jak by ją zobaczyła, moja dziewczyna nie zna mojej byłej ale jest wściekła na tamtą za to że ze mną była wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kejtred napisał:

 

a skąd ona  w ogóle wie o Twojej byłej ? Chodzi mi o to, że wiadomo, każdy ma jakiegoś "exa" i decydując się na spotykanie sie z kimś ma się raczej świadomość że był "ktoś tam" wcześniej, ale jej agresja jest jednoznacznie ukierunkowana na określoną osobę. Jej zachowanie jedynie tłumaczyłby fakt, że cały czas nawijasz o byłej albo się z byłą kolegujesz.

Jak jestem w związku to nawet nie poruszam tematu "byłych" bo to najgorszy temat do rozmowy, a  mój facet nie ma bladego pojęcia ilu miałam facetow, a tym bardziej kim byli moi ex  (no chyba, że tak się pechowo złoży, że może któregoś zna i on mu powie, bo ja na pewno nie). 

Obiecaliśmy sobie że zawszę rozmawiamy ze sobą o wszystkim bo szczerość jest dla nas najważniejsza i choć to był może błąd to musiałem jej powiedzieć, i sama ona mnie wypytuje czasami o wszystko  bo bardzo dużo ze sobą rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wsad napisał:

Ale nie kontaktuje się wcale, ona nawet się przeprowadziła i mieszka około 2 godziny dalej więc nigdy nawet przypadkiem jej nie zobaczę i na szczęście moja dziewczyna też bo nie wiem co by moja zrobiła jak by ją zobaczyła, moja dziewczyna nie zna mojej byłej ale jest wściekła na tamtą za to że ze mną była wcześniej

nie zna jej ale skądś o niej wie....musisz cały czas jakoś p#ie)r)dolić o tej byłej bo skąd by o niej wiedziała ? A jak o niej nawijasz to znaczy, że masz niezamknięty temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

No i co takiego strasznego by się stało, gdyby nie była Twoją pierwszą? Bardziej martwiłbym się na jej miejscu tym, że związałeś się z kimś już po 2 miesiącach po rozstaniu, a na Twoim miejscu - jej chorymi jazdami.

Dalej by ze mną była ale sama przyznała że nie mogła przestać myśleć bo myślała że ja sypiałem z tamtą dziewczyną, sama przyznała że jest zazdrosna o to, dlatego wtedy jej powiedziałem dokładnie wszystko, teraz jest lepiej o wiele no ale raz lub raz na 2 tygodnie nagle mówi o tym że wtedy byłem z tamtą i robi się smutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wsad napisał:

Obiecaliśmy sobie że zawszę rozmawiamy ze sobą o wszystkim bo szczerość jest dla nas najważniejsza i choć to był może błąd to musiałem jej powiedzieć, i sama ona mnie wypytuje czasami o wszystko  bo bardzo dużo ze sobą rozmawiamy

ona ma 22 i jestes jej pierwszy ? Jak chooooy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×