Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Neymar_XD

Moja była dziewczyna wróciła

Polecane posty

Bardzo dawno tu nie pisałem ale zdarzyło mi się coś czego bym się nigdy w życiu nie spodziewał

Mieszkam w Anglii, mój bliski kolega mi polecił bym sobie zrobił profil randkowy, bardzo nie chciałem ale mnie namówił i po kilku tygodniach w lato 2019 spotkałem dziewczynę w której się zakochałem, uważałem ją za najpiękniejszą bo wyglądała tak cudownie ale niestety  nie była tą osobą za którą ja miałem. Na początku było idealnie, pisanie ze sobą od rana aż do późna w nocy i tyle rzeczy sobie obiecaliśmy, niestety ona była tu tylko na wakacjach i jej cioci dlatego wróciła na koniec lata, lecz niestety to wszystko rozpadło się zaraz przed jej wyjazdem, zaczęła być chłodna i przestała się do mnie odzywać, nawet zerwała każdy możliwy kontakt, ja byłem w szoku i bardzo się obraziłem. 

Nie mogłem sobie poradzić i wróciłem na badoo ją szukać, powiedziała mi że mnie żegna i że nie jestem takiego typu osobą z kim mogę związać przyszłość a przecież dawniej obiecała wspólną przyszłość i szukała czegoś na stałe.

Wszystkie nasze zdjęcia dałem do kosza ale niestety nadal wracałem bo nie usunąłem z kosza i ciężko było z tym żyć. Zostałem jednak na badoo ale nie wchodziłem prawie wcale a tam ona jednego dnia zaczęła wchodzić na mój profil (bo widać gości) i myślałem że jest już dobrze to napisałem a ona że chciała być razem ale mieszkamy za daleko, i choć obiecałem że zawszę mogę latać do niej na co się zgodziła w lecie to jednak tym razem znowu chciała zakończyć znajomość. Ja byłem głupi i znów wróciłem pisząc do niej za 3 miesiące gdzie byliśmy znajomymi przez internet by za 2 miesiące napisała mi coś okrutnego... rzeczy typu że nigdy nie byłem w jej typie i kończy naszą znajomość.

Ja cały czas byłem sam, bo bałem się zranienia i miałem żal że nie wyszło ale przez ten cały czas miałem koleżankę która nie miała żadnych znajomych bo ciągle była zapatrzona w naukę, jedynie miała z 2 lub 3 dalsze koleżanki a jedyny chłopak z którym rozmawiała to czasami ja, każdego innego od razu odrzucała choć latali za nią. Trzymałem się z daleka od niej bo miałem już dziewczynę ale jakiś czas potem ona widziała że mi źle i mi pomogła pocieszając mnie i tym że mogłem jej powiedzieć wszystko, bardzo się polubiliśmy ale  niestety ta dziewczyna też musiała wyjechać na koniec roku szkolnego a więc właśnie w lipcu był jej ostatni miesiąc tu i w ostatnie dni wyznała prawdę że zawszę to ona chciała ze mną być ale była zazdrosna że już miałem dziewczynę, ona pojechała a po tym czasie jesteśmy bardziej bliscy niż wtedy, i nawet jesteśmy razem w związku no ale takim na odległość. 

A tydzień temu jeszcze (po ponad roku) ta moja była wróciła, teraz jestem w szoku, niestety to miasto jest dość małe gdzie studiuje a w tym mieście ta moja była mieszkała chwilowo i raz wydawało mi się że widziałem podobną dziewczynę do mojej byłej ale przecież ona dawno wyjechała na stałe, potem dopiero wieczorem dostałem wiadomość na messenger, ona mnie odblokowała i napisała mi że czemu się nie przywitałem z nią, odpisałem i popisaliśmy trochę ale wszystko z dystansem a ona się zachowuję jakby to co mi dawniej mówiła okrutnego nigdy nie miało miejsca.

Nie ma szans bym do niej wrócił bo choć na odległość to bardzo kocham moją dziewczynę no ale przypominają mi się te najlepsze chwile z byłą, jak dawniej mnie przytulała i mówiła że nigdy nie będę sam bo mam ją i takie różne z przeszłości, nigdy się tego nie spodziewałem takiego czegoś a ta była już chyba teraz przyjechała na stałe bo w przeszłości marzyła by tu mieszkać, co najgorsze to obiecała mieszkać tu i być ze mną no ale nie dotrzymała słowa.

Nie wiem co teraz, najgorsze dlaczego mam te myśli z przeszłości jak już dawno miałem do tego nie wracać i nie wracałem a teraz nagle jak tu jest to zaczynam za nią jeszcze bardziej tęsknić i za tym co było, to już nie wróci bo obecnie jestem bardzo szczęśliwy ale czuje się okropnie że mam takie  żale do wszystkiego z przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×