Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jestem prawie pół roku od zerwania z chłopakiem, jakiś czas po zerwaniu napisałam do niego długą litanie, ale dodał czat ze mną do spamu nie odczytując tego aż do wczoraj..  weszłam z ciekawości na chat z nim i wyswietlil tą wiadomość po takim czasie nie odpisując nic, dziś również po pół rocznym  czasie nie wysylania sobie nawzajem "zdjec" na snapchacie, wysłał mi zdjęcie jadac autem w moim mieście co jest rzadkością bo mieszka dalej, a później wysłał zdjęcie informujące że za jakiś czas wprowadza się do kupionego domu który znajduje się 10 min ode mnie na pobliskiej wsi... Cały czas nie daje mi to spokoju bo nie wiem jak tą sytuację interpretować, czy po takim czasie wysłał te zdjęcia żeby się pochwalić, żeby wkurzyc mnie czy aby wrócić do mnie, ale myślę że jakby chciał wrócić to wprost by ubiegał o powrót bądź pisał, A nie wysyłal głupie zdjęcia... Nie wiem co myśleć o tej sytuacji bo nie chcę znowu robić sobie nadziei myślami że może coś z tego znowu będzie, ale z drugiej strony jak całkowicie miałby mnie w dupie i się mną nie interesował to by ich tak nagle nie wysłał.. Rzecz jasna kusiło mnie aby też mu coś wysyłać bądź po prostu grzecznie spytać dlaczego mi to wysyła pół roku po zerwaniu, ale nie chcę się w żaden sposób narzucać, nie wiedząc nawet czy ma on kogoś czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuacje byly nagle po pol roku od rozstania odblokowal mnie na facebooku i tez nie wiem jak to interpretowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×