Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jula785

Możliwość zajścia w ciąże

Polecane posty

Witam wszystkich, w październiku 8 dokładnie dostałam receptę na tabletki antykoncepcyjne vixpo. Przyjmuje je już x lat. Okazało się, że w aptece ich nie ma i muszę poczekać na nie. Powinnam kolejne opakowanie rozpocząć 15 lub 16.10 (czwartek), a rozpoczęłam 20.10 (wtorek). W tym okresie nie było stosunku. Ale jak przyjęłam już tabletke 20.10 to w tym danym tygodniu byl. Tabletki raczej przejmowałam co do dnia. Teraz ostatnie krwawienie  z odstawienia miałam 17 listopada (ostatnia tabletka placebo. Skończyło się w czwartek. Więc liczyć max 3 dni. Czwartek już nawet wkładki nie musialam. 

Nie myslalam o tym czy ciąża jest mozliwa ale od tygodnia, półtora jestem płaczliwa. Tak z zaskoczenia.

Zrobić test czy poczekac, prosze o rade. Dziś wzielam 11 tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

test w dzień planowanego krwawienia. Generalnie 3 dni było bez tabletki, więc stosunek powinien być z dodatkową ochroną. Czasem trzeba dodatkowo coś zastosować, jak było opóźnienie w pigułkach, ja mam zawsze w razie czegoś diafragmę caya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej się dowiesz, jak zrobisz betę z krwi. A na przyszłość, to lepiej zabezpieczać się mechanicznie to takiej kilkudniowej przerwie od tabletek. Na stronie naturalna płodność mają różne produkty, duży wybór i fajne artykuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejrzenie artykułów i asortymentu na portalu Naturalna Płodność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałam z tabletek na rzecz wkładki silikonowej Diafragma Caya, polecam spróbować bez chemii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również polecam zastosować mniej szkodliwą metodę, błona dopochwowa u mnie się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×