Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Vip

Perfumy z feromonami

Polecane posty

14 godzin temu, Vip napisał:

Działają? Polecicie jakieś?

naturalne perfumy są w moczu kobiety .... także w jej śluzie oraz pocie ... więc po co kupować te sztuczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ddt60 napisał:

naturalne perfumy są w moczu kobiety .... także w jej śluzie oraz pocie ... więc po co kupować te sztuczne?

Ludzie robią wiele by ktoś ich pokochał chociaż na chwilę. Potem się zachwycają... potem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kropka. napisał:

Ludzie robią wiele by ktoś ich pokochał chociaż na chwilę. Potem się zachwycają... potem. 😉

Takie perfumy wpływają pozytywnie na otoczenie. Czyli ludzie są dla ciebie milsi. Ponoć w pracy dobrze działają na współpracowników np. Zapach potu mojego mężczyzny jest zajebisty ale nie koniecznie lubie wdychać cebulę współpracownika w pracy. Ja starcie już bym go niecierpiala. To samo ja. Nie wypsikam się przecież moczem. Ludzie lubią ładnie pachnieć raczej. Myślałam,że wszyscy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem jest w tym, że po pierwsze nie każdy mężczyzna potrafi w ogóle wyczuć feromony. Jest to atawizm - zdolności te posiadają inne ssaki u części ludzi ta zdolność zaniknęła.

Po drugie feromony dodawane do perfum to są na ogół feromony zwierzęce, ponieważ tak na prawdę tych ludzkich nie zsyntetyzowano a niestety silnie reagujemy tylko na feromony gatunkowo swoiste czyli ludzkie. Trudno aby bardzo silnie mnie podniecały feromony klaczy dodawane do perfum

No a ludzkie są w naturalnych wydzielinach kobiety - dlatego lepiej trzymać się własnych - naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
25 minut temu, ddt60 napisał:

No a ludzkie są w naturalnych wydzielinach kobiety - dlatego lepiej trzymać się własnych - naturalnych

Kropelka delikatnego zapachu, nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, PNINA napisał:

Kropelka delikatnego zapachu, nie zaszkodzi.

nie, poza tym owszem - feromony mieszają się z naturalnymi zapachami ale same w sobie nie pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×