Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Vip

Czy to normalne

Polecane posty

Czy to normalne,że po orgazmie jestem przewrażliwiona? Wystarczy,że pomyśle o czymś przykrym i płaczę. Bardzo łatwo zrobić mi przykrość też nie chcący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vip napisał:

Czy to normalne,że po orgazmie jestem przewrażliwiona? Wystarczy,że pomyśle o czymś przykrym i płaczę. Bardzo łatwo zrobić mi przykrość też nie chcący.

Jestem ciekaw, czy dotyczy to orgazmów ogólnie (bez względu na to jak zostały osiągnięte, w tym również drogą masturbacji) czy też ekskluzywnie tych wynikłych ze stosunków z partnerem/partnerką?

Co do twojego pytanie, to nie mam zielonego pojęcia. Prawdę mówiąc, nie spotkałem się z tym nigdy. Z podrażnieniem i przewrażliwieniem fizycznym - tak, emocjonalnym - nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, witek napisał:

Jestem ciekaw, czy dotyczy to orgazmów ogólnie (bez względu na to jak zostały osiągnięte, w tym również drogą masturbacji) czy też ekskluzywnie tych wynikłych ze stosunków z partnerem/partnerką?

Co do twojego pytanie, to nie mam zielonego pojęcia. Prawdę mówiąc, nie spotkałem się z tym nigdy. Z podrażnieniem i przewrażliwieniem fizycznym - tak, emocjonalnym - nie. 

Zaobserwowałam to u siebie już dawno. I nie ważne czy po masturbacji czy po seksie z partnerem. Zawsze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Vip napisał:

Czy to normalne,że po orgazmie jestem przewrażliwiona? Wystarczy,że pomyśle o czymś przykrym i płaczę. Bardzo łatwo zrobić mi przykrość też nie chcący.

pewnie tak może być i u Ciebie tak jest skoro piszesz i jest to sytuacja powtarzalna i niezależna czy orgazm osiągasz z partnerem czy w trakcie masturbacji. Prawdopodobnie jest to u Ciebie wynik działania hormonów - być może oksytocyny czy innych albo związane jest to z pewnymi doznaniami emocjonalnymi - może jesteś sentymentalna. Może jest jakieś inne, psychologiczne podłoże. Niemniej jeśli aż tak bardzo Ci to nie przeszkadza to jest to bez znaczenia na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Vip napisał:

Zaobserwowałam to u siebie już dawno. I nie ważne czy po masturbacji czy po seksie z partnerem. Zawsze to samo.

Omne animal triste post coitum

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się dokonałam dziś do tych artykułów. Cóż mnie się to zdarza bardzo często ale w zasadzie nie mam pojęcia dlaczego. Ani nic mi się złego nie przytrafiło jeśli chodzi o seks ani partner nie jest zły jakiś więc nie wiem OCB (o co biega)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×