Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Izabelinka

Chłopak- zerwanie kontaktu i chęć odnowienia

Polecane posty

Raz się widzieliśmy, wydawało mi się że jest super. ale nagle urwał kontakt, twierdząc, że jestem super ale lepiej będzie jak to zakończymy. więc przystałam na to.
Po pewnym czasie zauważyłam, że szukał on dziewczyny, by przeżyć swój pierwszy raz. Pisał różne ogłoszenia, że tego szuka.
Więc może nie chciał mnie skrzywdzić. Może uznał że warto to zakończyć
Okej rozumiem ale niedawno napisał do mnie co u mnie słychać. odpisałam że okej, ale jeśli chciał zakończyć znajomość to ja nie rozumiem tego. po co się odezwał.
Co zrobić? Mam do niego pewną słabość, mimo że między nami do niczego nie doszło poważnego. Czy może napisać do niego, że jeśli chce to możemy zacząć naszą znajomość od nowa, jeśli powie mu czego tak naprawdę chce i odetnie się od tego poszukiwania i da nam szansę. doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Izabelinka napisał:

ja 23 on 26-27

Myslalam.ze z 17 😅. To on w tym wieku jest prawiczkiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie on wstawiał takie ogłoszenia, że ty je widziałaś? 😐 No nie wiem.. to tak pięknie brzmi ,,nie chciał mnie skrzywdzić". Może nie miał ochoty na związek. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcesz rozpoczynać znajomość (prosić o szansę, o zgrozo) z kimś, kto szuka seksu przez internet.

Edytowano przez kasiakasia123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2020 o 21:14, kasiakasia123 napisał:

A gdzie on wstawiał takie ogłoszenia, że ty je widziałaś? 😐 No nie wiem.. to tak pięknie brzmi ,,nie chciał mnie skrzywdzić". Może nie miał ochoty na związek. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcesz rozpoczynać znajomość (prosić o szansę, o zgrozo) z kimś, kto szuka seksu przez internet.

wstawiał na spotted, na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, anonimkanimka20 napisał:

Wow, co za desperacja. Autorko, skoro szukał dziewczyny, żeby go rozdziewiczyła to nie ma sensu romantyzować, że ciebie nie chciał skrzywdzić. Może nie jesteś w jego typie lub nie chciałaś z nim iść do łózka? A teraz zmiękł, bo nie znalazł tego czego szukał, więc postanowił ci dać "drugą szansę". Daj sobie z nim spokój. 

no może, ale ciągle o nim myślę, gdybym może mu postawiła jakieś ultimatum czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Izabelinka nie łudź się, wiesz czego on szuka. Szuka kogoś do seksu, desperacko. 

Gdybyś mu wpadła w oko od pierwszego spotkania, to by to pociągnął. Nie pociągnął, bo nie podobałaś mu się na tyle, żeby się z tobą spotykać. Lepiej było ogłosić się i czekać aż ktoś się zgłosi 😄 

Idź w to, tylko jeżeli chcesz seksu i jesteś w stanie znieść, że po przespaniu się, więcej się nie odezwie. - Obstawiam, że to nie wchodzi z twojej strony w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Słodki listopad napisał:

Izabelinka nie łudź się, wiesz czego on szuka. Szuka kogoś do seksu, desperacko. 

Gdybyś mu wpadła w oko od pierwszego spotkania, to by to pociągnął. Nie pociągnął, bo nie podobałaś mu się na tyle, żeby się z tobą spotykać. Lepiej było ogłosić się i czekać aż ktoś się zgłosi 😄 

Idź w to, tylko jeżeli chcesz seksu i jesteś w stanie znieść, że po przespaniu się, więcej się nie odezwie. - Obstawiam, że to nie wchodzi z twojej strony w grę?

no nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To odpuść. On nie szuka związku i nie jest gotowy na związek. Swoją przyszłą partnerkę potraktuje przedmiotowo, bo szuka z konkretnego powodu i nie próbuje nawet budować relacji, podrywać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, anonimkanimka20 napisał:

Ale jakie ultimatum? Co byś chciała osiągnąć? Co Cię pociąga w gościu, który pisze publicznie anonse, że chce zakisić?

sama już nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×