Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Życiowy pecj

Chwilowe wejście do pochwy

Polecane posty

Dzień dobry chciałabym się zapytać czy powinnam zażyć tabletkę dzień po.Wczoraj z moim chłopakiem piesciliśmy się on mi ja jemu.Usiadłam na niego okrakiem nago i wyszło tak że penis wszedł do pochwy był max 2 min.Nie wiem co mam robić do wytrysku nie doszło chłopak doszedł po 5 min od wyjścia w ja jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Nemetiisto napisał:

 

45 minut temu, Nemetiisto napisał:

Całe dwie minuty? Skąd wzięłaś takiego długodystansowca? 😜

Chce się czegoś konkretnego dowiedzieć a nie czytać komentarze bez sensu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się - na 99% raczej nic się nie stanie. Ale na następny raz użyj zabezpieczenia - jeśli widzieliście się nago, to raczej wstyd nie będzie już problemem - pamiętaj, że tu chodzi nie tylko o ewentualne dziecko, ale przede wszystkim o Twoje zdrowie

Edytowano przez ApoAnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się denerwuje,nie mogę się na niczym skupić.Mam 17 lat i się straszne boje że zajdę a za mną jeszcze rok szkoły i moja przyszłość.Nic mi dzis nie wychodzi przez to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Życiowy pecj napisał:

Mam 17 lat i się straszne boje że zajdę a za mną jeszcze rok szkoły i moja przyszłość.

Świetnie, nauczysz się być może ponosić konsekwencje swoich wyborów. Nikt przecież tego za Ciebie nie zrobi. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jesteś w ciąży, ale warto zrobić test dla pewności, jeśli chciałabyś się lepiej zabezpieczyć polecam wkładkę Diafragma Caya jest silikonowa i niewyczuwalna 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×