Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kosmol91

czy to nie jest dziwne że...?

Polecane posty

2 minuty temu, kosmol91 napisał:

To chyba będę musiał starać się być Badboy i zmienić się. 

Nie wiem czy to najlepszy pomysł bo one takich wybierają a potem większość takich związków i tak się rozpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Nie wiem czy to najlepszy pomysł bo one takich wybierają a potem większość takich związków i tak się rozpada.

No to może że tak. To teraz już nie wiem czy zmienić się na badboya czy po prostu nadal być miłym pomocnym dla kobiet.  🙂 dlaczego Panie takich facetów jak ja nie lubia gdy są mili starają się wam sprawić przyjemność zabrać was na spotkanie A wy kobiety albo udajecie że nie chcecie i nas odpychacie A rzeczywiście chcecie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kosmol91 napisał:

No to może że tak. To teraz już nie wiem czy zmienić się na badboya czy po prostu nadal być miłym pomocnym dla kobiet.  🙂 dlaczego Panie takich facetów jak ja nie lubia gdy są mili starają się wam sprawić przyjemność zabrać was na spotkanie A wy kobiety albo udajecie że nie chcecie i nas odpychacie A rzeczywiście chcecie 🙂

Ciężko to wytłumaczyć , facet który jest taki pomocny i miły może się wydawać takiej kobiecie że jest nudny z którym nie czeka jej ciekawe i urozmaicone życie i chyba dlatego wybierają badboyów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kosmol91 napisał:

Ja lecę spać jutro jeśli będzie można chętnie pogadam  🙂

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Elciaa29 napisał:

Ciężko to wytłumaczyć , facet który jest taki pomocny i miły może się wydawać takiej kobiecie że jest nudny z którym nie czeka jej ciekawe i urozmaicone życie i chyba dlatego wybierają badboyów

Ja nud nie lubię 🙂 no to chyba bedzie już mi ciężko pewnie źle robię. Jedynie może kiedyś przypadkowo np 35-40lat gdzieś pozostanie liczyć przypadek bym trafił na taka Panią która też sama jest singielka ale chyba będzie ciężko już. Cóż chyba ja też sam bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kosmol91 napisał:

Ja nud nie lubię 🙂 no to chyba bedzie już mi ciężko pewnie źle robię. Jedynie może kiedyś przypadkowo np 35-40lat gdzieś pozostanie liczyć przypadek bym trafił na taka Panią która też sama jest singielka ale chyba będzie ciężko już. Cóż chyba ja też sam bede

Pogadamy jutro bo mi już też spać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Wszyscy pragną ludzi ludzi z określoną, barwną osobowością, ukształtowanymi poglądami (których potrafią bronić) - ludzi, którzy mają granice, ale są skłonni do poświęceń, by sprawić przyjemność ukochanej osobie (ale nie za każdym razem i nie kosztem wszystkiego). 
Ja miałem swojego czasu tendencję do wiązania się z ludźmi zimnymi (którzy wydawali mi się wyważeni), a teraz z kolei trafiłem na osobę, która jest tego przeciwieństwiem i mdli mnie z przesłodzenia i nadskakiwania.
Na początku powinien być dystans, ale związek powinien rozwijać się - i zaufanie też. 

Dzięki za pomoc w wyjaśnieniu jak sprawa wygląda 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
29 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Są trzy rodzaje kobiet.

Takie, które chcą stabilizacji, ale wybierają drani, bo z nimi jest ciekawiej.

Te, które wybierają miękkie pipy, bo mogą je sobie urobić na własną modłę, wcisnąć pod pantofel, w głębi duszy marząc o sku*wysynie, bo z nim jest ciekawiej.

Te, które chcą partnera na dobre i na złe, faceta, który wie, kiedy być twardym, a kiedy iść na kompromis. Kogoś odpowiedzialnego, dającego oparcie, a jednocześnie spontanicznego, radosnego, potrafiącego zaskoczyć. Mężczyzny inteligentnego, ale nie zarozumialca. Z poczuciem humoru, ale nie idi.otę. Czarującego, ale nie flirciarza. Z pasjami, ale znajdującymi mnóstwo czasu dla niej. I tak dalej, i tak dalej…

Te ostatnie zwykle kończą z kotem

Klasyfikacja kobiet i tylko 3 typy? Mało wiesz o kobietach 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
20 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

 

A powyższe ściągnąłem od

Dobrze się czyta. Odwiedzę pewno niekiedy. 

Ile to rzeczy można dowiedzieć się przez czysty przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
Dnia 11.12.2020 o 23:26, kosmol91 napisał:

a tak powiedzcie mi kobiety wy jakich facetów wolicie bardziej modszych czy starszych? No i czy ktoras kobieta w wieku 35-40 lat badz po 40 miała taki przypadek aby podrywał was młodszy facet o 8-10-12lat np? Jeśli tak to jak reagowałyście na to? badz jakbyscie zareagowały jakby was jakis mily pomocny młodszy facet 8-10-12lat zaczal zagadywac podrywać badz proponował spotkanie by pojsc na kawe? 

Mnie takie sytuacje bawią 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bluegrey napisał:

Mnie takie sytuacje bawią 😉

A dlaczego tak mówisz że Ciebie bawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
4 minuty temu, kosmol91 napisał:

A dlaczego tak mówisz że Ciebie bawią?

Ponieważ mnie bawią 😉 Dlatego to mówię 😉

Ale jeśli pytasz, dlaczego mnie bawią, to głównie dlatego, że zwykle są to dość zabawne sytuacje z racji argumentów, które słyszę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Elciaa29 napisał:

Dzięki za pomoc w wyjaśnieniu jak sprawa wygląda 🙂

Coś ci powiem ze skoro jestem miły dla dziewczyn, one tez są miłe dla mnie 😉  przeciez sa faceci ktorzy do kobiet sa mili pomocni a maja powodzenia u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kosmol91 napisał:

Coś ci powiem ze skoro jestem miły dla dziewczyn, one tez są miłe dla mnie 😉  przeciez sa faceci ktorzy do kobiet sa mili pomocni a maja powodzenia u kobiet.

Ja nie twierdze że tak nie jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elciaa29 napisał:

Ja nie twierdze że tak nie jest 😉

To w końcu mam być złym badboy i zmienić podejście do kobiet czy pozostać miłym wciąż dla kobiet ? 🙂 ja nie toleruje damskich bokserów tacy nie powinni mieć kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kosmol91 napisał:

To w końcu mam być złym badboy i zmienić podejście do kobiet czy pozostać miłym wciąż dla kobiet ? 🙂 ja nie toleruje damskich bokserów tacy nie powinni mieć kobiety 

Ja już nie mówię nawet o damskich bokserach bo to już porażka , czytałeś ten link co kolega wstawił w nocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
9 minut temu, kosmol91 napisał:

To w końcu mam być złym badboy i zmienić podejście do kobiet czy pozostać miłym wciąż dla kobiet ? 🙂 ja nie toleruje damskich bokserów tacy nie powinni mieć kobiety 

Najlepiej po prostu bądź sobą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elciaa29 napisał:

Ja już nie mówię nawet o damskich bokserach bo to już porażka , czytałeś ten link co kolega wstawił w nocy ?

Jeszcze nie wieczorem poczytam  🙂 w każdym razie ja się cieszę że mnie dobrze oceniasz  🙂 chyba facet dla kobiety powinien być dobry miły, może że się mylę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kosmol91 napisał:

Jeszcze nie wieczorem poczytam  🙂 w każdym razie ja się cieszę że mnie dobrze oceniasz  🙂 chyba facet dla kobiety powinien być dobry miły, może że się mylę. 

A czemu miała bym Cie źle oceniac ? Nie mam takich powodów , no nie nie mylisz się , ciężko by było jak by był nie dobry i nie miły 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, MewaNaUrlopie napisał:

Nic w tym dziwnego. Lubisz i ok;)

Jakbyś lubił i te 20 lat starsze, to też ok:p 

No lubię takie kobiety 30-40 bądź i po 40 też są atrakcyjne nawet myślę że kobiety w tym wieku przedziale są bardziej ładniejsze atrakcyjne sexy niż po 20. 🙂 lepiej się z nimi dogaduje są bardziej otwarte konkretne wiedzą czego chcą potrafią się zachować niż 20-20paro latki bo takie imprezy nie wiedzą czego chcą szukają księcia z bajki raczej. Wydaje mi się że też są kobiety takie po 30 lub i 40letnie które lubią młodszych facetów dzisiejszych czasach to nic chyba dziwnego gdzie kobieta ma męża partnera młodszego o kilka lat  🙂 czaczasy się zmieniają teraz kobiety są starsze od swoich mężczyzn  🙂 nienie mówię oczywiście że wszystkie tu zart trochę xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Elciaa29 napisał:

A czemu miała bym Cie źle oceniac ? Nie mam takich powodów , no nie nie mylisz się , ciężko by było jak by był nie dobry i nie miły 😉

No to chyba dobrze że jestem miły i dobre staram się mieć podejście do kobiet  🙂 I tak trzymać będę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kosmol91 napisał:

No to chyba dobrze że jestem miły i dobre staram się mieć podejście do kobiet  🙂 I tak trzymać będę 

Tak trzymaj 🙂 może pewności siebie Ci brak ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Elciaa29 napisał:

Tak trzymaj 🙂 może pewności siebie Ci brak ? 😉

Myślę że nie już bardziej pewności nabrałem jestem konsekwentny w działaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kosmol91 napisał:

Myślę że nie już bardziej pewności nabrałem jestem konsekwentny w działaniu 

Ok , tak tylko zgaduję bo przecież Cię nie znam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elciaa29 napisał:

Ok , tak tylko zgaduję bo przecież Cię nie znam 🙂

No spoko rozumiem Cię  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elciaa29 napisał:

Ok , tak tylko zgaduję bo przecież Cię nie znam 🙂

a co tam u Ciebie jak sie trzymasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kosmol91 napisał:

No lubię takie kobiety 30-40 bądź i po 40 też są atrakcyjne nawet myślę że kobiety w tym wieku przedziale są bardziej ładniejsze atrakcyjne sexy niż po 20. 🙂 lepiej się z nimi dogaduje są bardziej otwarte konkretne wiedzą czego chcą potrafią się zachować niż 20-20paro latki bo takie imprezy nie wiedzą czego chcą szukają księcia z bajki raczej. Wydaje mi się że też są kobiety takie po 30 lub i 40letnie które lubią młodszych facetów dzisiejszych czasach to nic chyba dziwnego gdzie kobieta ma męża partnera młodszego o kilka lat  🙂 czaczasy się zmieniają teraz kobiety są starsze od swoich mężczyzn  🙂 nienie mówię oczywiście że wszystkie tu zart trochę xD 

No znam kilka małżeństw, w których mąż jest młodszy od żony o 7-9lat i są szczęśliwi;)

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kosmol91 napisał:

a co tam u Ciebie jak sie trzymasz ?

Nie najgorzej , ostatnio więcej wychodze z domu to pewnie dlatego mi się humor poprawił 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×