Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
cjasiu14@interia.pl

Męsko (kobiece) piersi

Polecane posty

Witam. Mam 17 lat od 7 miesięcy w moim ciele występuje drastyczny wzrost piersi. Jestem szczupły waże 75 kg. Od jakiś 5 miesięcy moje piersi są bardzo duże. Lekarz stwierdził że to niespotykane u chłopaka aby miał tak kobiece piersi. Mam problemy  uprawianiem sportu bo bardzo mi to przeszkadza. Po namowach rodziców zdecydowałem się ćwiczyć w staniku sportowym i tym sposobem mogę się dobrze ruszać. Problem w tym że nie mogę chodzić cały czas w nim. Mama doradzila mi abym spróbował założyć biustonosz normalny i zobaczył jak to będzie wyglądać. Stwierdziłem dobra i w zasadzie od 2 tygodni w nim chodzę. Problem się wydaje dziwny Ale mam 75D czyli bardzo duży co daje mi problemy w stosownym ubieraniu. Mam do was pytanie jak ubierać się żeby to ukrywać, czy po prostu olać to. Ale krępuje się wyjść gdzieś jak widać mi stanik w przodu i tylu. Dziękuję i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem tyle się męczyłem z tymi pierisami, I od tych 2 tygodni gdzie nosze biustonosz wkoncu mogę normalnie żyć nic mi nie skacze wszystko na swoim miejscu żałuję że nie nosiłem wczensiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×