Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nieduży

Czy kobiety patrzą na wzrost?

Polecane posty

Gość pari
1 minutę temu, Romantyczny Biceps napisał:

A co w tym takiego wyjątkowego?  BYLE kalieka  zrobi 10. 

Dla ciebie norma to 30 :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ma w kilku przypadkach znaczenie w wysokim wzroście u mojego partnera: potrafi mnie obronić,mogę się ukryć za jego plecami i nikt mnie nie znajdzie,a po trzecie dla mnie to urocze jak mogę go przytulić i słyszeć i czuć bicie jego serca bez problemu(mam 1.56 A on jest wyższy ode mnie o 31 cm więc dlatego uwazam to za urocze,również dlatego że dla niego jesteś malusia) i czuje się przy nim bezpieczna, a jeśli o jakieś takie fizyczne wygórowania to nie mam.

Edytowano przez Katarinalol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Chłopak jak już jest niski to przynajmniej niech będzie sprytny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Katarinalol napisał:

Dla mnie ma w kilku przypadkach znaczenie w wysokim wzroście u mojego partnera: potrafi mnie obronić,mogę się ukryć za jego plecami i nikt mnie nie znajdzie,a po trzecie dla mnie to urocze jak mogę go przytulić i słyszeć i czuć bicie jego serca bez problemu(mam 1.56 A on jest wyższy ode mnie o 31 cm więc dlatego uwazam to za urocze,również dlatego że dla niego jesteś malusia) i czuje się przy nim bezpieczna, a jeśli o jakieś takie fizyczne wygórowania to nie mam.

No ale 31cm różnicy to strasznie dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nieduży napisał:

No ale 31cm różnicy to strasznie dużo!

Nie powiedziałabym, jeśli by był dwu metrowy jak slenderman to wtedy można mówić że dużo😋,a po drugie nam to nie przeszkadza😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Katarinalol napisał:

Nie powiedziałabym, jeśli by był dwu metrowy jak slenderman to wtedy można mówić że dużo😋,a po drugie nam to nie przeszkadza😅

Nie no jasne, ja nie oceniam 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Katarinalol napisał:

Nie powiedziałabym, jeśli by był dwu metrowy jak slenderman to wtedy można mówić że dużo😋,a po drugie nam to nie przeszkadza😅

Ale pewnie zabawnie ze sobą wyglądacie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nieduży napisał:

Ale pewnie zabawnie ze sobą wyglądacie 😛

Zbytnio nas to nie obchodzi kto i jakie ma o nas zdanie w tej kwestii,każdy powinien patrzeć na siebie, ewentualnie na związek, a to co inni powiedzą to nie ich problem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Katarinalol napisał:

Zbytnio nas to nie obchodzi kto i jakie ma o nas zdanie w tej kwestii,każdy powinien patrzeć na siebie, ewentualnie na związek, a to co inni powiedzą to nie ich problem i tyle

Nie no spoko, ja tylko tak pisze 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pari napisał:

Chłopak jak już jest niski to przynajmniej niech będzie sprytny.

O! Liczy się to co jest w głowie.

Kiedyś byłam u lekarza który miał  na pewno mniej niż 170cm i miał pierścionek na palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kitsune napisał:

O! Liczy się to co jest w głowie.

Kiedyś byłam u lekarza który miał  na pewno mniej niż 170cm i miał pierścionek na palcu.

No wiesz lekarze mają branie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

A no tak. Na inteligencję i zaradnosc też kobiety mają nie patrzeć. No wiec usystematyzujmy tą wiedzę. KOBIETY nie powinny patrzeć na wygląd - ani twarz ani wzrost (tego się nie wybiera), na zawód, wykształcenie i zaradnosc (w końcu przegrywy płaczą ze nie każdy mial równy start), na długość piinisa (na to też się w końcu wpływu nie ma). Zatem na co możemy patrzeć? 🙂 aaa i na co panowie w takim razie patrzą? 

Ale tu się zgodzę, że część mężczyzn po prostu kieruje się zawiścią w stosunku do każdego, stąd takie wymagania co do kobiet.

A co do tego na co ja na przykład patrzę - nogi ❤️😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AntyBazyl napisał:

Nóg sie nie wybiera. Nie każdy może mieć proste, zgrabne i chude. Rozumiem zatem, że nie masz żalu do kobiet, ze chcą mężczyzn powyżej 180 cm wzrostu? 

Absolutnie nie. Każdy wybiera tego kogo chce - ale to nie oznacza że wybierana osoba musi się na to zgadzać.

Ja też próbowałem sił z wyższymi kobietami, z nogami które mi się podobają. Bez skutku. Ale nie mam do nich o to żalu, wybierają tego kogo chcą, tak samo jak odrzucają. 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nieduży napisał:

Jak w temacie, czy dla kobiet ma znaczenie wzrost mężczyzny?

Kobiety, które ja znam (i sama ja) nie patrzą na wzrost. Może jakiś większy problem byłby gdyby facet był dużo niższy, ale jeśli jest jej wzrostu i w górę to jest ok. 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, Nieduży napisał:

Ale tu się zgodzę, że część mężczyzn po prostu kieruje się zawiścią w stosunku do każdego, stąd takie wymagania co do kobiet.

A co do tego na co ja na przykład patrzę - nogi ❤️😄

Nogi? A co z nimi?🙂 Jakie wymarzone?😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pari napisał:

Nogi? A co z nimi?🙂 Jakie wymarzone?😉

Długie, zgrabne z lekko zarysowanymi mięśniami. Zwłaszcza na łydkach. Uwielbiam dobrze zarysowane łydki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AntyBazyl napisał:

na zawód, wykształcenie i zaradnosc (w końcu przegrywy płaczą ze nie każdy mial równy start)

No jeśli ktoś urodził się w bogatej rodzinie, to niekoniecznie jest zaradny, więc majątek o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Niheko napisał:

A czy faceci patrzą na biust? Albo na tyłek?

Niektórzy tak. Dla mnie rozmiar piersi nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, shinu napisał:

majpierw patrzą na portfel, potem na wzrost i twarz xD

Ale chyba nie wszystkie ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, shinu napisał:

Może nie wszystkie, ale to nie znam takiej, może nie poznałem jeszcze takiej fajnej 🙂

Na portfel to chyba jak szukają sponsora a nie faceta do normalnego związku .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, shinu napisał:

Może masz rację, nie wiem nigdy nie byłem w związku, ale różne przypadki znam kiedy portfel był priorytetem, ale nie można po jednym ziarenku oceniać całego worka 

Fakt zdarzają się takie przypadki , jak ktoś patrzy najpierw na portfel to zapewne nie jest to miłość , chyba że miłość do pieniędzy 😄

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, shinu napisał:

bywają i takie przypadki ale nie mówię że wszystkie kobiety są takie xD 

Spoko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, shinu napisał:

Czemu nie śpisz o tej godzinie? 

Ja prawie codziennie chodzę spać nad ranem , no czasami wcześniej 3-4 usnę . Taki tryb nocny , można powiedzieć wampirzy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, shinu napisał:

też tak lubię chodzić spać nad ranem, lubię sobie w nocy posiedzieć, niestety obecnie nie mam często ku temu okazji ale czasami się jeszcze trafi dzień jak dzisiaj i mogę posiedzieć 😄

Mi pozostał tryb nocny jeszcze z momentu jak pracowałam na noce , teraz niestety w domu przez covid ale jak to się skończy to najlepiej dla mnie na noce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, shinu napisał:

Praca na noce nie jest łatwa, znam to z doświadczenia własnego. Czyli masz wolne teraz przed epidemie? fajnie... ja miałem w lato wolne, ale no było trzeba w końcu wrócić do pracy xD

Nie jest łatwa jak ktoś prowadzi tryb dzienny , a ja tylko w takiej czułam się najlepiej bo w nocy mam więcej energii niż w dzień 😄 Tak wolne tylko nie wiadomo do kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Romantyczny Biceps napisał:

A co w tym takiego wyjątkowego?  BYLE kalieka  zrobi 10. 

Biceps ulany prosiaku ty podciagniesz sie choć raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×