Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
girlxoxo

JAK NAPRAWIĆ RELACJE

Polecane posty

Dwa lata temu poznałam faceta w pracy, kilka razy się spotkalismy na początku znajomości. Ciągle mamy sporadyczny kontakt. Jakiś czas temu napisał mi, że kogoś ma (nie wiem czy nadal i czy to była prawda, nikt inny o tym nie wie, natomiast na zdjęciu pokazał się z osobą towarzyszącą na imprezie). Na pocztątku znajomości traktowałam go ozięble i bywałam zgryźliwa (wynikało to ze stresu przed odrzuceniem). Po długim czasie odezwałam sie do niego z neutralnym termatem, był zainteresowany rozmową i pytał też o inne sprawy. Wczesniejsze rozmowy kończyły się niedopowiedzeniem, nie były konćzone wszystkie wątki. Czułam, że znajomośc podąża w kierunku związku, było to też wprost powiedziane ale to było dwa lata temu, ja nie wiedziałam czy to jest na poważnie i go wyśmiałam. Czy znacie jakieś sposoby, żeby naprawić tą relację i żeby podążyła w kierunku związku? Jaka jest szansa na naprawienie relacji? Czy dalibyście drugą sznsę po czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, girlxoxo napisał:

Jakiś czas temu napisał mi, że kogoś ma 

To może najpierw się dowiedz czy faktycznie na tą chwilę kogoś ma.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, girlxoxo napisał:

Czy dalibyście drugą sznsę po czymś takim?

Jeśli naturalnie się nie potoczyło we właściwym kierunku to nie warto na siłę odgrzewać nieświeżego kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety cały czas go widze on też sam wychodzi z inicjatywą rozmów, coś do niego czuje. Wiem jak zachowałam i chciałbym to naprawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×