Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pola.raksa

Czy jest tu ktos kto chodzi do psychiatry

Polecane posty

Ostatnio wysiadam psychicznie i wreszcie się zdecydowałam isc. Czy jest tu ktos komu leki faktycznie pomogły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Transgression napisał:

A czym? Elektrowstrząsami?

Zależy co powoduje u ciebie depresję. Myślisz, że pigułki sprawią, że pozbędziesz się depresji? 😑 

 

Depresję ma się do końca życia , można ją tylko chwilowo "zaleczać" by nie czuć jej skutków.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Transgression napisał:

"Zaleczać" czym,  pigułkami? To jest metoda XXI wieku? 😏

Depresja depresji nie równa. Dlatego zapytałem autorkę tematu dlaczego zdecydowała się na psychiatrę i pigułki. To chyba kluczowa kwestia. I wtedy wjeżdża pani psycholog od razu wysyłająca koleżankę do psychiatry. 

 

 

Autorka nie może się zdecydować na pigułki , tylko lekarz może o tym zadecydować jeżeli będzie taka potrzeba , a pójście do psychiatry nie jest niczym złym wręcz przeciwnie . Poza tym trzeba jeszcze odróżniać depresję która na tą chwilę jest nieuleczalna od stanów depresyjnych i lękowych które wyleczyć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką mamy przykrą rzeczywistość, że Ci którzy anonimowo namawiają do chodzenia do psychiatry i brania leków zazwyczaj...zarabiają na reklamowaniu leków, tylko się do tego nie przyznają.

Nie ma chyba mniej skutecznej i bardziej obciążonej ryzykiem poważnych skutków ubocznych terapii jak ta psychiatryczna, no może obok chemioterapii. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, hiip napisał:

Nie ma chyba mniej skutecznej i bardziej obciążonej ryzykiem poważnych skutków ubocznych terapii jak ta psychiatryczna

Nie wiesz co mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.12.2020 o 11:57, pola.raksa napisał:

Ostatnio wysiadam psychicznie i wreszcie się zdecydowałam isc. Czy jest tu ktos komu leki faktycznie pomogły???

Co się dzieje z twoją równowagą psychiczną? leków nie polecam bo to syf i dziesiątki skutków ubocznych. Trzeba dojść do źródła sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Elciaa29 napisał:

Depresję ma się do końca życia , można ją tylko chwilowo "zaleczać" by nie czuć jej skutków.

bzdura, depresja to nawet nie jest prawdziwa choroba tylko pewnie niedociągnięcia równowagi psychicznej które moża wyrównać małymi krokami, szczególnie zmianą otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, kasspej napisał:

bzdura, depresja to nawet nie jest prawdziwa choroba tylko pewnie niedociągnięcia równowagi psychicznej które moża wyrównać małymi krokami, szczególnie zmianą otoczenia

Lepiej już się nie odzywaj bo słaby z ciebie przykład ozdrowieńca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kasspej napisał:

bzdura, depresja to nawet nie jest prawdziwa choroba tylko pewnie niedociągnięcia równowagi psychicznej które moża wyrównać małymi krokami, szczególnie zmianą otoczenia

Jak nie masz o czymś pojęcia to nie mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. ''Porzuciłam'' swój temat, bo niedługo po napisaniu go zablokowali mi konto. Nie wiem czemu. Czy nie można tu pisać o dolegliwosciach psychicznych? Ciekawe czy teraz tez mi zablokują. Dostałam leki, czuję się ciut lepiej. W poniedziałek znów sie wybieram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×