Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam! Piszę tu, gdyż już naprawdę nie wiem gdzie się zwrócić ; O Otóż dowiedziałem się, że pewna sadystka dziecięca urządza imprezę, na której będzie torturować roczną dziewczynkę, wraz z jej matką i ok. 10 innymi sadystkami... Sprawa mnie wyjątkowo bulwersuje, gdyż ta osoba czuje się bezkarna i na wszelkie moje nagany i upomnienia o moralności reaguje wyjątkową agresją... Słyszałem od niej, że od dawna krzywdzi dzieci i wprowadza również w to swoją matkę i siostrę. Ta dziewczyna ma 19 lat, prawdopodobnie mieszka w Warszawie i tam to się ma odbywać (w urodziny dziewczynki). Nie mam żadnych jej danych oprócz nicku "CałowałamRajstopy" z Interii.pl (czat) pokój Sex-Les - czy jest ktoś w stanie ją unieszkodliwić lub chociaż zawiadomić policję o całej sprawie ? Zebrać potrzebne dowody ? Ja jestem z innego pokolenia i takie zachowanie budzi mój zdecydowany sprzeciw! Serio - proszę o pomoc! Udało mi się ją dorwać jeszcze raz i dowiedziałem się, że planuje zabić dziecko, według niej to "całe piękno sadyzmu". Nie chciałbym dowiedzieć się o całej sprawie z radia lub wiadomości - gdy już będzie za późno! Oto data pierwszej rozmowy z nią (Asia) Saturday, November 28, 2020, 11:20:35 AM. Naprawdę przykro mi, że ogłaszam to dopiero teraz, ale wydawało mi się, że sam to ogarnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieję, że to tylko jej fantazja... Ale jak mogę ryzykować ? Na wszelki wypadek podam ją na policję, oni są od tego ; O (nie autorko - jestem facetem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×