Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Magdalena Anna

Dałam kosza facetowi bo jest za bardzo przystojny jak dla mnie

Polecane posty

36 minut temu, Electra napisał:

Prawda jest taka, że gdybym mogła wybierać w kim zakochać się chciałabym bardzo przeciętnego, nawet mniej niż przeciętnego faceta. Przystojny nie jest skromny, są zbyt pewno siebie, aroganccy, biją na kilometr cwaniactwem. Nie znoszę tego.

 

Dokładnie tak. Święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Qwerty82 napisał:

Rozmawiamy chyba o atrakcyjności fizycznej - ładna buźka, fajne ciało, ciuchy. Przynajmniej ja tak to zrozumiałam, a nie o atrakcyjności towarzyskiej, czy majątkowej czy jeszcze innej. Ja mówię o mężczyznach za którymi na ulicy każda się obejrzy (albo prawie każda)

 

Dokładnie tak. Ja również mam na myśli takich facetów -atrakcyjnych z wyglądu na których dużo pań zawiesi oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Jeśli szczerbę masz na przedzie
i Ci śledziem z gęby jedzie,
garb na karku masz dorodny,
to miłości jesteś godny.
Bo przystojniak jest bez serca,
drań, despota i morderca!

Pamiętaj, że jak przystojny to na pewno głupi albo psychopata. Innej opcji nie ma. 🤣

Edytowano przez Bennie1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Na szczęście mnie to nie dotyczy, mam zbyt długie włosy i zbyt mało kilogramów i wzrostu, aby być przystojnym!

No tak, zapomniałem, że to trzeba wpisać się w cyferki i inne bajerki. Mam nadzieje, że ważne są również symetryczne jaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, dozgonny napisał:

Ten temat powstał aby wychwalać ludzką głupotę czy jak? 
Właśnie udowodniłyście, że oceniacie ludzi po okładce co zazwyczaj zarzucacie nam, mężczyzną. Fajnie! 😄 
Nie każdy przystojny mężczyzna i piękna kobieta muszą być bezwartościowymi ludźmi. Warto dać szansę każdemu. Nie piszę tu o tym aby od razu wskakiwać im do łóżka. Chyba nikt z tu obecnych nie jest na tyle bystry aby pomyśleć, że związek nie musi opierać się na seksie. Gdyby tak związać się z takim i przetrzymać go rok. Zaprzyjaźnić się, poznać, spędzać czas i obserwować. Poczekać co się stanie, czy będzie was szanował, czy wspiera, jaki jest dla was, dla rodziny, jak reaguje w różnych sytuacjach. Każdy zasługuje na szansę.
Wiele razy żaliły się tutaj kobiety na mężczyzn, że nie dostrzegają w nich niczego prócz powierzchowności, okładki. Jak widać wy robicie tak samo i to jest najsmutniejsze. Ponadto pragnę podkreślić, że prawdziwe piękno człowieka wypływa z jego wnętrza. A, zresztą, szkoda słów. Róbcie co chcecie... tylko postarajcie się potem być obiektywne i patrzcie na świat, na ludzi przez pryzmat własnych czynów. 

 

Może i oceniamy po okładce, po wyglądzie ale prawdą jest że przystojni faceci postrzegani są jako kobieciarze niegodni zaufania, niewierni itp a kobiety mają rację że właśnie tak postrzegają tych przystojnych. 

 

Facet brzydki żeby zdradzać i mieć po kilka panienek na raz musi mieć duże konto w banku itp bo bez tego brzydki facet nie ma powodzenia i kobiety nie trzymają się niego a przystojniaczek może mieć po kilka panienek bez tego bo przecież jest przystojny i dużo lasek na niego leci a on wykorzystuje swoją urodę i korzysta zaliczając panienki

Edytowano przez Magdalena Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Poetka napisał:

Wy to sobie możecie obaj gadać, bo wyglądacie jak modele xD jakby za wami wołano "Helga" albo "Shrek" (a jesteście kobietą) to byście zmienili gadkę xD

Oj już nie przesadzaj, ja tez nie każdemu się podobam, bo jestem dość specyficzny. Uroda jest względna bardzo, trochę pewności siebie, humorku i zakręcisz wszystkich dookoła. Można tez nadrobić fikuśną stylówą 🤣

Edytowano przez Bennie1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

A mi sie czesto podobaja rudzi. Raz mialam w pracy takiego rudego i piegowatego, mial piekny usmiech i wysportowane cialo, nogi mi sie uginaly. Nawet sie z nim raz calowalam, ale to bylo na jego pozegnalnych drinkach gdy odchodzil, a niestety nie byl zainteresowany kontynuowaniem znajomosci 😭

Ostatnio widziałem w tramwaju rudasa z bardzo jasnymi, niebieskimi oczami. Niesamowity był. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

"Podsumowując - durny krok. A co z charakterem? Przekreślać kogoś za wygląd w każdą stronę jest chore"

 

A Ty co znowu rozdwojenie jaźni? I to w jednym wątku??

 

 

Gdybym mogła wybierać, ale tak się nie da i biorę co wchodzi w ręce 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Kulfon napisał:

W sumie ja tez nie moge sobie przypomniec o zadnym facecie, ktory wszystkim by sie podobal, albo za ktorym prawie kazda oglada sie na ulicy. Nie spotkalam sie z takim zjawiskiem.

 

Ale tu nie mowa o takich za którymi każda się obejrzy na ulicy tylko mowa ogólnie o przystojniakach. Jedni zaliczają się do przystojnych, drudzy do przeciętniaków i tylko o tych dwóch typach mężczyzn tu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Bennie1 napisał:

Ty byś go mogła zaliczyć w takim razie i mieć trofeum 🤣

 

Wiem ale nie wypada tak chodzić do łóżka bez miłości 😁 dlatego wolałam nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Poetka napisał:

To mówisz, że tak kręcisz kuperkiem, że nawet nieprzekonani miękną xD ?

Ty to jesteś XD Szczypta charyzmy wystarczy. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Qwerty82 napisał:

Benek ma rację, mogłaś go potraktować w sam raz na raz, ale wiadomo jak to jest z nami kobietami nigdy nie wiemy kiedy się wkręcimy w znajomość, nie da się tego przewidzieć.

 

Dokładnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

przystojnym sie miło wymienia spojrzenia, jest uśmiech,

A ja z każdym porozmawiam, uśmiechnę się też w rozmowie do każdego. Zwykła, uprzejmościowa rozmowa. Nie flirtuje jak Ty, więc nie wiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Qwerty82 napisał:

?? Od kiedy ?? Nie kumam tych Twoich rozkmin przecież zawsze pisałaś że jak się zakochasz to wtedy nieważne czy gruby czy chudy czy niski czy wysoki jest dla Ciebie najpiękniejszy i wszystkim tak nakazujesz żyć. To ja już nie wiem jak jest w końcu

Przecież biorę jak leci.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Magdalena Anna napisał:

 

Chciał chciał na pewno. Przystojniaczek nie zwiąże się z kobietą brzydszą od siebie 

ostatnio nawet z matka gadalem na ten temat  i sie nie mogla nadziwic, ilu przystojnych gosci chodzi po ulicach z brzydkimi, grubymi kobietami...sama stwierdzila, ze mezczyzni widocznie mniej patrza na wyglad

 

co do tematu - nie wiem skad sie utarlo przekonanie, ze ktos atrakcyjny = zdrajca, a brzydki = wierny jak pies

w moim otoczeniu walsnie najbardziej na prawo i lewo puszczaja sie mocno przecietni i brzydcy

ci bardziej przyjemni dla oka, to raczej stale zwiazki

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Poetka napisał:

Bennie ale tak serio, skoro tutaj niektorym mięknie rura na twój widok to szanujmy się, w realu pewnie zdejmują majty przez głowę.

Jak rura mięknie to nie za dobrze. W takim razie zaliczam się do tych wszystkich ch’ujow, narcyzów i kre’tynów. Może jak mi jedno jajo kiedyś opadnie niżej to stracę status. 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Volv napisał:

Celuję od 8 do 10,  tu piszą pasztety,  niby facet  przystojny zechce, bajki po dobran

Na takich jak Ty mam właśnie wywalone. Cwaniak. z przyjemnością takich jak ty spuszczałam na drzewo

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nawet z matka gadalem na ten temat  i sie nie mogla nadziwic, ilu przystojnych gosci chodzi po ulicach z brzydkimi, grubymi kobietami...sama stwierdzila, ze mezczyzni widocznie mniej patrza na wyglad

 

co do tematu - nie wiem skad sie utarlo przekonanie, ze ktos atrakcyjny = zdrajca, a brzydki = wierny jak pies

w moim otoczeniu walsnie najbardziej na prawo i lewo puszczaja sie mocno przecietni i brzydcy

ci bardziej przyjemni dla oka, to raczej stale zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Volv napisał:

Nie oszukujcie się jesteście po przejściach, nie wiadomo z jakimi urojeniami. Przystojny facet na pewno weźmie sobie kłopotu i po co?

 

O chyba jeden z przystojniaczków nam się tu odezwał i najwyraźniej wkurz**yło go to co piszemy 😁 skoro już nawet ubliża twierdząc że jesteśmy z urojeniami i po przejściach 😁 

Co boli cię prawda że coraz więcej pań przejrzało na oczy i woli tych mniej przystojnych? 😁

Dla twojej wiadomości: ja akurat nie jestem po żadnych przejściach i nie mam urojeń więc proszę nie obrażać tu nikogo i nie wyzywać od kobiet po przejściach z urojeniami 😁

tylko tak potrafisz wyrazić swój sprzeciw wyzywając innych i ubliżając im?taka twoja kultura? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Volv napisał:

Przystojny facet ma sobie wybierać, ma w czym odpowiedź znacie sami, co najwyżej popiszecie sobie, podnieść samoocenę tak wątłą.

 

Hahaha przystojniaczek cwaniaczek się odezwał i obraża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Volv napisał:

Prawda jest taka wszystko było z wami okey, byście nie byli na tym forum, tak.

 

Tylko obrażać potrafisz? Tylko takie argumenty znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Częsciej sami zaczepią

Dla mnie dramat. Takich zaczepialskich mam w...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

najpierw mają Ciebie

To, że nie miałam takiego brzucha jak Ty nie oznacza, że nie miałam powodzenia. Nie tacy do mnie podbijali, zdziwiłabyś się.

4 minuty temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

zaczepiają w sensie do rozmowy, zagaja

Nigdy mnie zaczepianie nie interesowało pod żadnym kątem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

28 minut temu, Volv napisał:

Do tańca jest potrzeba dwoje, nikt was nie chce  piszcie, tak nic to nie zmieni.

 

Dobrze że ciebie tak wszyscy chcą arogancie. skoro ty jesteś tak chciany to co tu robisz spadaj do tych panienek które tak cię pożądają

Edytowano przez Magdalena Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Poetka napisał:

Ale za to masz piękne wnętrzne 😘

Oby 😌 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kulfon napisał:

Ty Bennie masz cos bezcennego, a mianowicie poczucie humoru, szczerosc i zyczliwosc dla ludzi. Takich ludzi latwo sie kocha.

Dziękuje Kulfoniasta, takie komplementy to najpiękniejsze komplementy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Volv napisał:

Celuję od 8 do 10,  tu piszą pasztety,  niby facet  przystojny zechce, bajki po dobranocce.

 

Hahahaha kolejne obelgi, jesteś miękki jak gó**wno tylko obrażać potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, agent of Asgard napisał:

No i co z tego? To nie znaczy, że zdradza. Zdradzają zwykle ludzie niedowartościowani, a to atrakcyjnym zwykle nie grozi.

Nawet jeśli jakimś cudem by nie chciał zdradzać to zawsze ma pokusy i zwykle jest to kwestia czy w danym momencie się skusi. Gorsza chwila w związku plus okazja wystarczy. Atrakcyjni zdradzają bo mają do tego najwięcej okazji, dodatkowo podbudowują sobie swoje i tak już wydumane ego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Poetka napisał:

Ciekawe czy twoja babka dziś wejdzie. 

Nie mam pojęcia, ja po 17 muszę spadać i pewnie już dziś nie zawitam. 😕 Przywołam babkę modlitwą. XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

nie lubi

Nie wyprowadzam z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×