Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczynki. W sobotę rano tj. 5.12 miałam robioną inseminacje po wcześniejszej stymulacji Clo i zastrzyku Ovi. W momencie wykonywania inseminacji 3 pęcherzyki (prawy jajnik 22mm i lewy 22 i 23mm). Tego samego dnia 8 godzin po inseminacji pękł mi pęcherzyk. Dzisiaj tj. 7.12 byłam na monitoringu i okazuje się że pękł jedynie jeden pęcherzyk (lewy 23mm). Czy jest szansa na powodzenie tej inseminacji, czy przy jednym pęcherzyku graniczy to z cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakas szansa jest, do ciazy starczy ten "jeden" pecherzyk, a nie jest potrzebne cale stado.

Moim zdaniem inseminacja to nie jest jakies duze zwiekszenie szans na ciaze. Ja mialam cztery, z czego tylko jedna zakonczyla sie ciaza (niestety pozamaciczna) i z perspektywy czasu wiem, ze niepotrzebnie zmarnowalismy tylko czas i pieniadze, bo moglismy zaczac od in vitro. 
 

Dowiesz sie pewnie za kilkanascie dni, czy sie udalo czy nie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 😀 też jestem na początku drogi.w przyszłym tygodniu mam mieć pierwszą inseminację i powiem szczerze że zaczynam wątpić.wszedzie czytam, że jest to bezsensowny krok.doradzcie😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem teraz, inseminacja jest wstępem do invitro. Ogólnie nie daje ona wiele większych szans niż naturalne zapłodnienie. Lekarze proponują inseminację parom, które nie są jeszcze gotowe do invitro. A potem po kilku nieudanych sugerują dalszy krok. 

Co oczywiście nie oznacza, że inseminacja nie może się udać, oczywiście ze może. Ale zazwyczaj u par, które mają prawdziwy problem z zajściem w ciążę nie wychodzi. 

 

Trzymam kciuki, żeby Tobie się udało 🙂 

Edytowano przez Wiosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×