Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Prawiczek44

Dlaczego kobiety gardzą prawiczkami

Polecane posty

7 minut temu, LoveSexOrgasm napisał:

A po co mówić że jest sie prawiczkiem

Troche temat z d/upy , nie rozumiem ,idziesz na  1 randke i odrazu mówisz dziewczynie że jesteś prawiczkiem,poczym ona cie odrazu odprawia do domu . Czy o co chodzi?

W zasadzie w ogóle po co to mówić. Ale jak ktoś bardzo lubi się tym chwalić i pracować, że nawet w login na forum (nick) wymyślił z motywem prawiczka to proszę bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kobieta traktuje kogoś normalnie, a kiedy się dowiaduje, że on jest prawiczkiem, zaczyna okazywać mu pogardę.

Ale kiedy on to prawictwi traci, to ta kobieta znowu traktuje go normalnie?

Edytowano przez Waderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Waderka napisał:

Rozumiem, że kobieta traktuje kogoś normalnie, a kiedy się dowiaduje, że on jest prawiczkiem, zaczyna okazywać mu pogardę.

Ale kiedy on to prawictwi traci, to ta kobieta znowu traktuje go normalnie?

gdyby stracił to nie byłby już na tym forum wyjątkowy i musiałby zmienić nick na forum. Ile miałby z tego powodu kłopotu. Nota bene skoro ma już 44 lata i tkwi w tym kawalerskim stanie to może niech zmieni nick na "celibat_do_smierci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LoveSexOrgasm napisał:

Widze ze masz ten sam problem co ja 😂

 

Przed chwilą, ddt60 napisał:

gdyby stracił to nie byłby już na tym forum wyjątkowy i musiałby zmienić nick na forum. Ile miałby z tego powodu kłopotu. Nota bene skoro ma już 44 lata i tkwi w tym kawalerskim stanie to może niech zmieni nick na "celibat_do_smierci"

To też przeszło mi przez myśl, że trwanie w prawictwie jest wynikiem chęci czucia się pogaradznym.  W końcu różne są upodobania, ale biorąc pod uwagę wybór nicka, można założyć, że autor się tym delektuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Waderka napisał:

 

To też przeszło mi przez myśl, że trwanie w prawictwie jest wynikiem chęci czucia się pogaradznym.  W końcu różne są upodobania, ale biorąc pod uwagę wybór nicka, można założyć, że autor się tym delektuje.

też tak myślę - to taka forma masochizmu. Najlepiej zamknąć się w sobie ... no i dać sobie zamknąć "to co trzeba".  A potem skarżyć się na kafe jak źle ...

https://thumb-p5.xhcdn.com/a/TSO9JgzDAUty_Z5QCXWNPw/000/297/161/795_1000.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×