Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Njn22

Czy mogę tak powiedzieć nauczycielowi?

Polecane posty

Dziś dostałem bardzo złą ocenę z moich studiów choć zrobiłem jedną z najlepszych prac jakie zrobiłem a ogólnie miałem ponad przeciętne lub wysokie oceny ale dziś dostałem strasznie złą ocenę

Oceniał to inny nauczyciel którego znam mniej ale według mnie było po prostu wtedy i kompletnie się z nim nie zgadzam

Oceniał mnie wrednie, dawałem dowody na to co mówię a on podpisywał że takich nie akceptuję a w komentarzach napisał na koniec że moje zrozumienie jest bardzo słabe, że nie napisałem profesjonalnie mojego wypracowania i że się nie starałem nic co jest bzdurą (nawet napisałem 1500 słów ponad tego co było oczekiwane i wszystko miało sens)

Czy mogę mu napisać że....? zgadzam się jeśli naprawdę tak musi mnie oceniać, choć uważam że ta ocena jest nie za bardzo słuszna i że zrobiłem jedną z najlepszych prac jak do tej pory, nawet o wiele ponad stan i nie zgadzam się z jego komentarzami bo wcale tak nie jest i po prostu robiłem to co myślałem że jest słuszne

Czy mogę mu napisać coś takiego? nie chcę być wyrzucony ze studiów haha ale po prostu kompletnie się nie zgadzam i nie chcę by ktoś taki głupoty mi wymyślał że się nie znam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie najlepsze miejsce na temat ale na ogólnym mało kto jest 😕 a dziś muszę odpisać do końca dnia, w dodatku jeszcze mógłbym na wszystkie jego komentarze odpowiedzieć bo prawie 90% według mnie jest w błędzie i mógłbym mu bardzo łatwo na to wszystko odpowiedzieć, nie wiem tylko czy można i czy wypada się tak kłócić zwłaszcza przez e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że możesz. Jeśli robisz to kulturalnie to masz prawo do wyrażania swoich uczuć.

Edytowano przez Nemetiisto
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam kiedyś w takiej sytuacji, zażądałam wtedy drugiej opinii. Miałam taką opcję, może Ty też masz?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rubia napisał:

Byłam kiedyś w takiej sytuacji, zażądałam wtedy drugiej opinii. Miałam taką opcję, może Ty też masz?

A co się stało później? udało ci się?

Edytowano przez Njn22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało,  moja praca była stricte odtwórcza, bez pola do interpretacji. Doktorek chciał mnie uwalić bo mnie nie lubił, z wzajemnością zresztą.

Nie wiem, jaki charakter miała Twoja praca, ale przeanalizuj ją na chłodno pod kątem krytycznych uwag i jeśli nadal będziesz uważał, że zarzuty są bezpodstawne, poproś o drugą opinię.

Napisałeś tego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×