Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
blondi12121998

nieudane farbowanie

Polecane posty

Witam wszystkich, przychodzę do was po poradę w związku z  nieudanym przejściem w blond, a więc tak:

 Przed zabiegiem miałam na włosach plamy z ciemnej farby ( był to ciemny chłodny brąz z ciepłymi przebłyskami - włosy były farbowane w lutym ubiegłego roku) wizualnie ten chłodny kolor się wypłukał i został miejscami ciepły brąz. U fryzjera w ubiegłą Sobotę miałam rozjaśniane włosy  po czym fryzjerka uznała że moje naturalne włosy ładnie złapały od góry za to tam gdzie była farba już gorzej i pod myjką wcierała mi coś we włosy ( coś niebieskiego, chyba to toner ), potem miałam już tylko podcięte końcówki i dostałam jakąś małą fiolkę z czymś co miałam dodać do 400 ml szamponu i myć tym włosy. Wyszłam stamtąd w szarawym odcieniu blond. Po pierwszym myciu odcień szarości zszedł. Finalnie zamiast sombre- ładnego przejścia wyszedł brzydki odrost i włosy w nijakim kolorze zbliżonym do blondu. Pytanie co dalej.. ? Fryzjer proponuje mi zabieg regeneracji i ponowne rozjaśnianie już w ten Czwartek.. Zdrowy rozsądek podpowiada mi że to za wcześnie na kolejne rozjaśnianie  i chyba lepiej byłoby pofarbować je na brązowo, tak żeby wrócić do naturalnego koloru. Co wy na to? jakieś rady? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odbudowa struktury włosa byłaby wskazana. Jak mieszkasz w Warszawie, albo niedaleko, to polecam Ci sprawdzony salon Gnatyshyn na Ursynowie. Super styliści tam pracują znający się na swoim rzemiośle, chociaż ich bym nazwała artystami a nie rzemieślnikami. Pani Sandra jest specjalistką w tych sprawach, zapisz się do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×