Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Prawiczek44

Za kilka miesięcy będę miał zabieg obzezanie

Polecane posty

kolejna chyba jednak głupia prowokacja. Po co ci to obrzezanie - masz stulejkę> Jeśli tak to chyba zdecydowałeś się na niego za późno. Jeśli stulejki nie masz - to chyba Ci to nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ddt60 napisał:

kolejna chyba jednak głupia prowokacja. Po co ci to obrzezanie - masz stulejkę> Jeśli tak to chyba zdecydowałeś się na niego za późno. Jeśli stulejki nie masz - to chyba Ci to nic nie pomoże

Mam stulejkę niestety .Za późno nie jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Powiedział Żyd spóźniając się na pociąg 😂

Siedzisz na kafeterii cały dzień żal mi cię Magdo bez loginu  😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, LoveSexOrgasm napisał:

Ale po co obrzezac,utnij w cholere ta niepotrzebna tobie czesc ciala i po problemie. 😉

Ale po co od razu ucinać? 😄

Narząd nieużywany zanika, więc wszystko w temacie.. Autorze odrobina luzu i uśmiechu jak najbardziej wskazana. Bo zjedzą Cię żywcem w tym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Magda bez loginu napisał:

Ale po co od razu ucinać? 😄

Narząd nieużywany zanika, więc wszystko w temacie.. Autorze odrobina luzu i uśmiechu jak najbardziej wskazana. Bo zjedzą Cię żywcem w tym miejscu. 

Nigdy nie jest za późno Magdo bez loginu nosisz mnie dojeżdżać. .Wiadomo dojeżdżanie prawiczka  sprawia ci radość no ale z tym  ucieciem ...a i tekstem o żydzie to przesadziłaś  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Prawiczek44 napisał:

.Wiadomo dojeżdżanie prawiczka  sprawia ci radość no ale z tym  ucieciem ...a i tekstem o żydzie to przesadziłaś  

chwaleniem się, że jesteś prawiczkiem oraz że do wieku lat 44 nie zoperowałeś stulejki to raczej nie jest powód do dumy. Dla mnie w ogóle dziwny jest ten Twój brak wstydu. Przecież stulejkę mogłeś sobie zoperować już dawno (a może nawet powinni zająć się tym twoi rodzice - ale fakt - za ich zaniedbania nie mogłeś odpowiadać).  Stulejka jak przypuszczam jest dużym utrudnieniem w zachowaniu higieny, w oddawaniu moczu a także w prowadzeniu życia seksualnego, choć łatwo znaleźć filmy na których faceci ze stulejkami jakiś tam seks nawet z kobietami uprawiają - tylko po co się tak męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2020 o 14:50, ddt60 napisał:

chwaleniem się, że jesteś prawiczkiem oraz że do wieku lat 44 nie zoperowałeś stulejki to raczej nie jest powód do dumy. Dla mnie w ogóle dziwny jest ten Twój brak wstydu. Przecież stulejkę mogłeś sobie zoperować już dawno (a może nawet powinni zająć się tym twoi rodzice - ale fakt - za ich zaniedbania nie mogłeś odpowiadać).  Stulejka jak przypuszczam jest dużym utrudnieniem w zachowaniu higieny, w oddawaniu moczu a także w prowadzeniu życia seksualnego, choć łatwo znaleźć filmy na których faceci ze stulejkami jakiś tam seks nawet z kobietami uprawiają - tylko po co się tak męczyć.

Dlaczego się męczą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2020 o 09:05, Magda bez loginu napisał:

Ale po co od razu ucinać? 😄

Narząd nieużywany zanika, więc wszystko w temacie.. Autorze odrobina luzu i uśmiechu jak najbardziej wskazana. Bo zjedzą Cię żywcem w tym miejscu. 

Dokładnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Nimfa69 napisał:

Dlaczego się męczą? 

Sama zobacz te filmy.  Napletek nie schodzi - ból, infekcje, zapalenia , umyć nie można. Wzięła byś takiego ch.u.ja do buzi?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dziwię się, że tak długo czekał bo stulejka to prosty problem do rozwiązania.  Gorzej mają ci, których dotknęło spodziectwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ddt60 napisał:

Sama zobacz te filmy.  Napletek nie schodzi - ból, infekcje, zapalenia , umyć nie można. Wzięła byś takiego ch.u.ja do buzi?

Oczywiście że nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Nimfa69 napisał:

Oczywiście że nie 

No sama widzisz dlaczego nie jest to komfortowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×