Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasspej

Kobiety gdy chcą seksu to są nieobliczalne, a mówią że to faceci są napaleni ha ha

Polecane posty

3 minuty temu, MalaCzarna napisał:

 

To doprowadza mnie na skraj

ojtamojtam...luzuj Chica, Święta idą :))))..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MalaCzarna napisał:

no właśnie. Miałam kiedys pomyśł, jak chciałam skrzywdzic jednego ...a, żeby zrzucic mu najpierw cegły, a potem chciałam już iśc na całośc i lodówkę na łeb, jak będzie rano wychodził do lub wracał z pracy. Ale po wielu fantazjach o tym, stwierdziłam, że uciekając z dachu mogłabym zostać przez kogoś zauważona, a przebiegając po uliczkach miasta wyśledzona przez monitoring

Było wsadzić do lodówki i z ną zrzucić...<rotfl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MalaCzarna napisał:

Przesłucham, dzięki. 

Ale to chyba nie zmieni mojego charakteru 😛 

Hmmmmmmmmm.........................🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MalaCzarna napisał:

Przesłucham, dzięki. 

Ale to chyba nie zmieni mojego charakteru 😛 

Może jednak cuś jakoś...🤪

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MalaCzarna napisał:

 

Po dluższym troche zastanowieniu..myślę że bardziej TO: 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Tak sobie piszesz pół żartem, pół serio, czy bardziej serio?

Wygląda że MałaCzarna to Bójka jest..<rotfl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MalaCzarna napisał:

O, nie, takich smętów nie wytrzymam. JEszcze bardziej mną telepie od tego

ou...czyżby nasz Bójka bardziej biła w te klimaty?...dzisssuuu....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacje o których piszesz to jakiś niewielki odsetek wszystkich nadużyć seksualnych. Kobiety nie muszą na mężczyznach wymuszać seksu, bowiem jest tylu chętnych na niezobowiązujący numerek, że większość kobiet może mieć faceta na pstryknięcie palca. Oczywiście nie będzie to pewnie książę z bajki, ale liczy się fakt. 99% wszystkich przypadków gwałtów i molestowania dokonywana jest przez mężczyzn, więc Twoje spostrzeżenia są smieszne. Oczywiście facetów też nie ma prawa nikt napastować i jeśli mężczyzna nie będzie chciał kopulować z kobietą może odmówić i to powinno zostać uszanowane, ale mimo wszystko to kobiety są głównym targetem przestępców seksualnych i to wśród kobiet jest najwięcej ofiar "złego dotyku", więc pisząc w ten sposób po prostu pokazujesz swoją jawną ignorancję. Aż się odechciewa w ogóle z kimś tak krótkowzrocznym dyskutować... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MalaCzarna napisał:

no juz cieple. Na pewno nie ten kawałek, ale zdecydownie tędy..

Tja...

ale mnię chodziło o WYCISZENIE, nie o nakręcanie bomby Chica :)ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Strona 16:

 

ma toto 14 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MalaCzarna napisał:

Mnie też nigdy.

No tak, 35 to taki max.. "smuga cienia" albo "sciana" 😄

A jak facet  musi wyglądać  by się   tobie podobać?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Dziwne, bo u mnie jest 18, a jest to pdf, wiec nie powinno być żadnej konwersji... W każdym razie tabela 7

spox. pokrywa sie z danymi z stat gov pl ( link ni hoina przejść nie chce )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

I co w związku z tym? W tekście wyraźnie jest napisane, że to kobiety znacznie częściej bywają ofiarami molestowania i takie są fakty. Ale mężczyźni też bywają i wcale tego nie neguje, ofiara jest zawsze ofiarą i płeć nie ma znaczenia. Mężczyznom pewnie głupio mówić o takich sytuacjach bo przecież "jak można faceta zgwałcić"? Albo "ktory facet by odmówił seksu? Pewnie tylko jakis pe... al...".  Podobnie kobiety nie zgłaszają gwałtów bo zaraz im się sugeruje, że zapewne same sprowokowały oprawcę kusym strojem albo niepotrzebnie wyszły z domu na imprezę. Taka jest właśnie mentalność większości Polaków, ja osobiście jestem tym przerażona. W artykule też zaznaczono wyraznie, że molestowanie nie polega tylko na gwałcie i innych wymuszonych czynnościach seksualnych - to również sprośne dowcipy, niestosowne aluzje i inne teksty, które uchybiają czyjejś godności. Tak, to też molestowanie, tyle, że werbalne. Oczywiście prostaki tego nie zrozumieją i z niektórymi nie warto na ten temat nawet polemizować 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KermitZaba napisał:

I co w związku z tym? W tekście wyraźnie jest napisane, że to kobiety znacznie częściej bywają ofiarami mol...stowania i takie są fakty. Ale mężczyźni też bywają i wcale tego nie neguje, ofiara jest zawsze ofiarą i płeć nie ma znaczenia. Mężczyznom pewnie głupio mówić o takich sytuacjach bo przecież "jak można faceta zg... ałcić"? Albo "ktory facet by odmówił seksu? Pewnie tylko jakis pe... al...".  Podobnie kobiety nie zgłaszają gw...łtów bo zaraz im się sugeruje, że zapewne same sprowokowały oprawcę kusym strojem albo niepotrzebnie wyszły z domu na imprezę. Taka jest właśnie mentalność większości Polaków, ja osobiście jestem tym przerażona. W artykule też zaznaczono wyraznie, że mol...stowanie nie polega tylko na g...ałcie i innych wymuszonych czynnościach seksualnych - to również sprośne żarciki, niestosowne aluzje i inne teksty, które uchybiają czyjejś godności. Tak, to też mol...stowanie, tyle, że werbalne. Oczywiście prostaki tego nie zrozumieją i z niektórymi nie warto na ten temat nawet polemizować 🙂

Edytowano przez Mizo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KermitZaba napisał:

By wstawić link, trzeba opublikować wiadomość bez linki, a potem NATYCHMIAST ją edytować dodając go.

wiem, tak robię przeca. Ten ni hoina, moze dlatego ze w pień długi.

Poza tym tam są tabelki w hoine nieczytelne 🙂

Edytowano przez Santee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Poza tym, z tego co się orientuje, to kobiety najczęściej gwałcą, wykorzystując swoje wpływy, pozycję jako nauczycielki, szefowe, jakieś szantaże.

tja..

teza o 99% gwałconych kobiet w stosunku do facetow bierze się z przekonania, że gwałt to JEDYNIE akt z penetracją, na siłę. A tak nie jest.

Edytowano przez Santee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Łapały z nienacka czy wiązały ? A może były od Ciebie większe? Lub miały broń .., hmmm jest tyle opcji ....

Po prostu wykorzystują przewagę, jaką mają nad ofiarą. Jak Kermit pisał, nauczycielka nad uczniem, szefowa nad pracownikiem..takietam. Akty typowo "siłowe" zdarzają się rzadiej, co nie znaczy że ich nie ma w ogóle.

Choćby metodą "na długopis".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, KermitZaba napisał:

 I co w związku z tym? W tekście wyraźnie jest napisane, że to kobiety znacznie częściej bywają ofiarami mol...stowania i takie są fakty. Ale mężczyźni też bywają i wcale tego nie neguje, ofiara jest zawsze ofiarą i płeć nie ma znaczenia. Mężczyznom pewnie głupio mówić o takich sytuacjach bo przecież "jak można faceta zg... ałcić"? Albo "który facet by odmówił s... eksu? Pewnie tylko jakis pe... al...". Takie teksty to niestety u wielu osób normalka. Podobnie kobiety nie zgłaszają gw...łtów bo zaraz im się sugeruje, że zapewne same sprowokowały oprawcę kusym strojem albo niepotrzebnie wyszły z domu na imprezę. Taka jest właśnie mentalność większości Polaków, ja osobiście jestem tym przerażona. W artykule też zaznaczono wyraznie, że mol...stowanie nie polega tylko na g...ałcie i innych wymuszonych czynnościach sek... sualnych - to również sp... rośne żarciki, niestosowne aluzje i inne teksty, które uchybiają czyjejś godności. Tak, to też mol...stowanie, tyle, że werbalne. Oczywiście prostaki tego nie zrozumieją i z niektórymi nie warto na ten temat nawet polemizować 🙂

Edytowano przez Mizo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Kluczowa w tym procederze jest siła i przymus bezpośredni

A jest jeszcze molestowanie i inne czyny seksualne ....

 

W tej chwili nie odróżnia się gwałtu silowego od psychicznego. To już zarzucono. Gwałt to gwałt, przymuszenie do czynności niiechcianej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MalaCzarna napisał:

Nie mam typu. Wielu mi sie podoba. Różne cechy mnie ujmują.

Ah, odniosłem wrażenie  że  żaden  się  nie podoba, ale skoro wielu  to cóż  :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Są różne metody, chodzi mi raczej o uzyskanie fizycznej przewagi nad ofiarą której dokonanie gwałtu wymaga ...

Zatem chodzi Ci o FORMĘ gwałtu, nie o gwałt jako taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź do Kermita (bo coś nie mogę zacytować, odnoszę się do tego linku) :

I co w związku z tym? W tekście wyraźnie jest napisane, że to kobiety znacznie częściej bywają ofiarami mol...stowania i takie są fakty. Ale mężczyźni też bywają i wcale tego nie neguje, ofiara jest zawsze ofiarą i płeć nie ma znaczenia. Mężczyznom pewnie głupio mówić o takich sytuacjach bo przecież "jak można faceta zg... ałcić"? Albo "który facet by odmówił s... eksu? Pewnie tylko jakis pe... al...". Takie teksty to niestety u wielu osób normalka. Podobnie kobiety nie zgłaszają gw...łtów bo zaraz im się sugeruje, że zapewne same sprowokowały oprawcę kusym strojem albo niepotrzebnie wyszły z domu na imprezę. Taka jest właśnie mentalność większości Polaków, ja osobiście jestem tym przerażona. W artykule też zaznaczono wyraznie, że mol...stowanie nie polega tylko na g...ałcie i innych wymuszonych czynnościach sek... sualnych - to również sp... rośne żarciki, niestosowne aluzje i inne teksty, które uchybiają czyjejś godności. Tak, to też mol...stowanie, tyle, że werbalne. Oczywiście prostaki tego nie zrozumieją i z niektórymi nie warto na ten temat nawet polemizować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Onaj napisał:

Skąd takie  opinie może jakieś  5% kobiet takich  jest 

5 % to jest  facetów z którymi kobiety  chcą  mieć ten legendarny  seks. 5% maksimum!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Są różne metody, chodzi mi raczej o uzyskanie fizycznej przewagi nad ofiarą której dokonanie gwałtu wymaga ...

Edit:

Drugą kwestią jest fakt, że męskie ofiary gwałtów duzo rzadziej się do tego kiedykolwiek przyznają. Statystyki obejmują jedynie przypadki zgłoszone, a faceci mają  trudniej z uzyskaniem pomocy, wiedzą o tym. Po prostu jest to "niemęskie", bywa bagatelizowane przez Policję itp.

Edytowano przez Santee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mizo napisał:

Odpowiedź do Kermita (bo coś nie mogę zacytować, odnoszę się do tego linku) :

I co w związku z tym? W tekście wyraźnie jest napisane, że to kobiety znacznie częściej bywają ofiarami mol...stowania i takie są fakty. Ale mężczyźni też bywają i wcale tego nie neguje, ofiara jest zawsze ofiarą i płeć nie ma znaczenia. Mężczyznom pewnie głupio mówić o takich sytuacjach bo przecież "jak można faceta zg... ałcić"? Albo "który facet by odmówił s... eksu? Pewnie tylko jakis pe... al...". Takie teksty to niestety u wielu osób normalka. Podobnie kobiety nie zgłaszają gw...łtów bo zaraz im się sugeruje, że zapewne same sprowokowały oprawcę kusym strojem albo niepotrzebnie wyszły z domu na imprezę. Taka jest właśnie mentalność większości Polaków, ja osobiście jestem tym przerażona. W artykule też zaznaczono wyraznie, że mol...stowanie nie polega tylko na g...ałcie i innych wymuszonych czynnościach sek... sualnych - to również sp... rośne żarciki, niestosowne aluzje i inne teksty, które uchybiają czyjejś godności. Tak, to też mol...stowanie, tyle, że werbalne. Oczywiście prostaki tego nie zrozumieją i z niektórymi nie warto na ten temat nawet polemizować 🙂

Spokojnie Chica..:)))

My tu jedynie kwestionujemy Twoją opinię, iż 99% ofiar to kobiety.

Tak po prostu NIE JEST, czego dowodzą statystyki policyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mizo napisał:

W artykule też zaznaczono wyraznie, że mol...stowanie nie polega tylko na g...ałcie i innych wymuszonych czynnościach sek... sualnych - to również sp... rośne żarciki, niestosowne aluzje i inne teksty, które uchybiają czyjejś godności. Tak, to też mol...stowanie, tyle, że werbalne. 

I tu rzeczywiscie ta przewaga moze być baaardzo duża. Bo po prostu takie są wciąż jeszcze stereotypy zachowań facetów wobec kobiet. Taki model społeczny, utrwalony przez dekady czy nawet stulecia.

Kiedyś mówiło się, ze to wstyd gdy kobieta idzie i zaden za nią nie gwizdnie, taka była po prostu mentalność. To się zmienia, choć wciąż jeszcze wolno. Na takie rzeczy potrzeba jednak sporo czasu po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×