Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Santee

Zarejestrowani
 • Zawartość

  569
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

26 Excellent

O Santee

Ostatnio na profilu byli

510 wyświetleń profilu
 1. Santee

  Co tu tak smutno

  Po prostu...
 2. Santee

  Co tu tak smutno

  Wiem..
 3. Santee

  Co tu tak smutno

  Ciii Chica...zycie to nie tylko net i zli humani...uwierz...prosze..
 4. Santee

  Co tu tak smutno

  Raczej nie. Ona KRZYCZY!!! A wiesz co? "Jestescie diotti".. I chya bardziej Ja rozumiem, niz niektorych tu.. Boni, sorry za operr..ale prosze bez vulgari ok? To da sie bardziej dobitnie i w pienty, serio..
 5. Santee

  Co tu tak smutno

  Przeca to dla Ciebie patola. Po co w to wbijasz? Samoumartwianie jakies? Po kiego grxyba?
 6. .....olo o Chopin pomijam ofkz.. Ale miej szacun dla mistrza i pisz z Duzej please...<rotfl>
 7. Khmmmm..... Ze tak sie wtrrace... Niechcacy lekko tu trafil.. Boni.. Jako ze bez.vulgari, masz u mnie Azje,Afryke i co tam chcesz
 8. Raczej nie o to chodzi. To polozenie determinuje zachowania, a za tym dalej los. Choc to tez patrzac bardziej odlotowo moze nie byc przypadkowe.. Ale to juz nie moja bahja sorry ;))) Ja pragmatyk jesste..
 9. Mnie bardziej poruszyly zgodnosci zodiakow chinskiego i ksiezycowego w odniesieniu do rzeczywistych cech charakterologicznych osob, ktore osobiscie znalem. I przelozenia tego na astronomie. Sprawdzalem to.
 10. Poznawczo, w ramach obowiązującej wiedzy i jej dokonań, mając świadomosc jej słabosci, zacytuj sobie regułę znaną i uznaną: " w naturze nic nie ginie" I przełóż to na język fizyki ( energia )
 11. Niezbyt, jeśli oceniać odleglości, czasy i kultury. Zbyt duza zbieżność w przekazie, zbyt duze róznice kulturowe. I odległości w przypadku buddyzmu i chrześcijaństwa. Ale ok, Kristos faktycznie był w Indiach,..miał sporo czasu.. Tylko że gminy Esseńczyków istniały wcześniej..zanim zaczął nauczać.. Ale ok, to on był ich ideologiem, to możliwe..
 12. A do czego się odniosłaś?
 13. raczej:) przynajmniej jesli chodzi o ich założenia czy formy. ale jeśli chodzi o istotę, tu są jak najbardziej na miejscu:) opisują nieco "odlecianie" to, o czym ja piszę. Czysta fizyka w sumie.
 14. Bywa jednak upierdliwa dla otoczenia...... Sporo miałem z tym swoistych " nieprzyjemności".. ad religium jeszcze... Zauważ które przetrwały, stały się dominujące.. Przeanalizuj ich założenia, w porównaniu z wcześniejszymi Czas powstania Dostrzeżesz wówczas o czym piszę ( ważne!...pomiń Chiny!!!..a jeśli już, to ich taoizm jedynie )
×