Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nierozumiemfacetow

Nie rozumiem jego zachowania

Polecane posty

2 godziny temu, Malutka92 napisał:

Najczęstszą wymowka- brak czasu, zapracowanie. Tylko jeśli facetowi zależy na znajomości, to nawet jeśli na spotkanie nie ma czasu, to napisze chociaż ze 2 SMS-y dziennie, to czasu dużo nie zabiera. Nie odzywaj sie juz do niego. 

Nie odezwę 🙂 Po prostu było to dla mnie dziwne i niespotykane, ale widocznie niektórzy tak już mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2020 o 18:55, nierozumiemfacetow napisał:

To mam nieco inne doświadczenia z mężczyznami. Nigdy nie musiałam się sama rozbierać przed facetem

To moze pierwszy raz trafilaś na porzadnego. Sorry ale pierwszy konakt musi być za wyrazna zgoda kobiety. Facet kiedy inicjujje kontakt to poprostu nagabywanie.

Na poczatku tworzenia sie zwiazku ja bym nawet za pupe nie zlapal bez jasnego znaku od kobiety, a co dopiero zaczac sie dobierac. A kobiety ktore pozwalaja facetowi na decydowanie w takim wypadku to jakies nieasertywne szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, nierozumiemfacetow napisał:

Absolutnie nie.

Napisalas smsa czy cos sie stalo, a on nawet nie raczyl na niego odpisac, wiec skoro wtedy nawet nie chcialo mu sie odpisywac, to myslisz ze to dlatego, ze mu zalezalo?? Poza tym, zarzekalas sie ze ty sie juz nie odezwiesz, a zadzwonilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo typowa wymówka faceta brak czasu. Nie ma czegoś takiego dla kogoś komu zależy.Widocznie z jego strony nie pykło jak ktoś tutaj napisał więc facet ogranicza kontakt bo koorwa ciężko pracuje. Nie potrafi nawet powiedzieć wprost. Przerabiałam to samo. Nie dzwoń bo nie ma sensu. Nie jest to miłe ale takie życie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nierozumiemfacetow napisał:

Odpiszcie proszę, bo mnie to męczy

A co mamy napisać? Przecież już wszystko zostało tutaj napisane. Koleś wysilił się na życzenia, bo chce mieć w razie potrzeby koło zapasowe więc jako taki kontakt wypada utrzymać. Jeszcze ta potrzeba nie nadeszła, dlatego nie napisał nic więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, nierozumiemfacetow napisał:

Aha... to mógł się w ogóle nie odzywać!

pewnie do wszystkich  kontaktow wysylal, a ty znowu sobie wkrecasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×