Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xxfury

Czy ciąża jest możliwa?

Polecane posty

Witam, ostatnio ze swoją partnerką uprawialiśmy seks. Po moim dojściu mieliśmy ochotę na ,,drugą rundę” i gdy zakladalem prezerwatywe zauwazylem, ze zalozylem ja na lewa strone. Zdjąłem ją zacząłem sie z nią calowac,dotykac po czym zalożyłem tą samą prezerwatywe na dobra strone i rozpoczelismy stosunek. Moja dziewczyna miala dni nieplodne i jutro powinna miec okres, narazie nie odczuwa bolu piersi, co zawsze miala przed okresem. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nimfa69 napisał:

Ryzyko jest i to duże.  ..

mimo dni niepłodnych i jednak jakimś ,,przeczekaniu” z kolejnym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, xxfury napisał:

mimo dni niepłodnych i jednak jakimś ,,przeczekaniu” z kolejnym razem?

Nigdy do końca nie wiadomo czy są to dni niepłodne. I nie wiem czy oddałeś mocz i umyłeś członka przed kolejnym razem. Bo jeśli nie to ryzyko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nimfa69 napisał:

Nigdy do końca nie wiadomo czy są to dni niepłodne. I nie wiem czy oddałeś mocz i umyłeś członka przed kolejnym razem. Bo jeśli nie to ryzyko jest

na pewno go wytarłem, a czy oddałem mocz to nie pamiętam już sam. Jak duże jest ryzyko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, xxfury napisał:

na pewno go wytarłem, a czy oddałem mocz to nie pamiętam już sam. Jak duże jest ryzyko??

Bo w cewce moczowej zostały resztki spermy i preejakulat. Nie jestem lekarzem, ale uważaj. Najlepiej gdyby Twoja dziewczyna zrobiła za niedługo test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nimfa69 napisał:

Bo w cewce moczowej zostały resztki spermy i preejakulat. Nie jestem lekarzem, ale uważaj. Najlepiej gdyby Twoja dziewczyna zrobiła za niedługo test

Porozmawiam z nią dzisiaj, okazało się, że okres ma mieć jutro, jak go nie dostanie to po jakim czasie należało by zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, xxfury napisał:

Porozmawiam z nią dzisiaj, okazało się, że okres ma mieć jutro, jak go nie dostanie to po jakim czasie należało by zrobić test?

A którego dnia uprawialiście seks? W sensie ile dni minęło. Okres też może się przesunąć ze stresu. Czy Twoja dziewczyna się stresuje czy tylko Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nimfa69 napisał:

A którego dnia uprawialiście seks? W sensie ile dni minęło. Okres też może się przesunąć ze stresu. Czy Twoja dziewczyna się stresuje czy tylko Ty?

Seks uprawialiśmy w sobotę, moja dziewczyna jest trochę poddenerwowana ale myślę, że jednak ja dużo bardziej to przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie test z porannego moczu w dniu spodziewanej miesiączki. Będzie wiarygodny. Napisz jaki wyszedł wynik.

Pozdrawiam!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam zrobic test ciążowy 🙂 a przy staraniach pomocny jest komputer cyklu cyclotest myWay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Karolina :) napisał:

Zróbcie test z porannego moczu w dniu spodziewanej miesiączki. Będzie wiarygodny. Napisz jaki wyszedł wynik.

Pozdrawiam!

 

2 godziny temu, helena188 napisał:

polecam zrobic test ciążowy 🙂 a przy staraniach pomocny jest komputer cyklu cyclotest myWay

Dzisiaj powinna mieć okres, najpóźniej do wtorku, więc wspólnie postanowiliśmy, że test zrobimy gdy nie dostanie okresu do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2020 o 12:36, xxfury napisał:

 

Dzisiaj powinna mieć okres, najpóźniej do wtorku, więc wspólnie postanowiliśmy, że test zrobimy gdy nie dostanie okresu do tego czasu

I jak dzisiaj? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nimfa69 napisał:

I jak dzisiaj? 

właśnie dostała okresu, no cóż mamy szczęście. Dziękuję bardzo za pomoc!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×