Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Annnu

Poznawanie nowych ludzi

Polecane posty

Hej czy w dobie nieustających obostrzeń macie problem z poznawaniem nowych ludzi? Zastanawiam się gdzie mogę iść po pracy i w co się zaangażować, żeby zainicjować jakieś nowe kontakty społeczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać na koniec pandemii, a później żyć tak jak lubisz. Hobby, pasje, wydarzenia kulturalne, a na pewno uda się kogoś poznać. W międzyczasie, jeśli tylko potrafisz, pozostaje internet- portal randkowy lub forum?

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Electra napisał:

Electro jesteś proszona na ero na temat o nazwie: Z uczuciem i bez uczucia - seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Electra napisał:

Musisz poczekać na koniec pandemii, a później żyć tak jak lubisz. Hobby, pasje, wydarzenia kulturalne, a na pewno uda się kogoś poznać. W międzyczasie, jeśli tylko potrafisz, pozostaje internet- portal randkowy lub forum?

Pandemia sie szybko nie skończy, będzie covid 21, nowa mutacja, potem może covid 22...cyrk nie skończy sie dopóki wszystkich nie wyszczepią eksperymentalnymi szczepionkami 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko teraz kogoś poznać, nawet ryzykowne jest się spotykać czy umawiać z nowymi osobami. Pozostaje internet i pisanie, później może nastąpi kontynuacja tego w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Z jednej strony tak, mam, a z drugiej poznałem 10 osób, z którymi mam cały czas kontakt. 🤔

Gdzie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Przez Internet, ale nie na portalu randkowym. Niestety jesteśmy z różnych miast.

A powiedz mi, gdyby któraś z nich blisko ciebie mieszkała (20km), to miałbyś ochotę spotkać się z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

A powiedz mi, gdyby któraś z nich blisko ciebie mieszkała (20km), to miałbyś ochotę spotkać się z nią?

Spotkałem się z tymi osobami kilka razy, ale jak się pewnie domyślasz, nie jesteśmy w stanie robić tego często i regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Annnu napisał:

Hej czy w dobie nieustających obostrzeń macie problem z poznawaniem nowych ludzi? Zastanawiam się gdzie mogę iść po pracy i w co się zaangażować, żeby zainicjować jakieś nowe kontakty społeczne. 

poczekaj do końca tego cyrku z pandemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, downhill napisał:

nie lubię poznawać nowych ludzi 

A to dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×