Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
El1ska

Studiowanie w innym mieście

Polecane posty

Cześć, mam 18 od dawna marzyłam o tym żeby wyjechać z Bydgoszczy. W tym roku będę musiała wybierać studia i tu rodzi się problem. 1. w Bydgoszczy jest kierunek na który chcę iść (psychologia w biznesie) 2.Zawsze chciałam jechać do Warszawy gdzie jest identyczny kieruek jak w moim mieście 3.bardzo chciałabym jechać na erasmusa do Hiszpanii a oferują to jedynie studia w Warszawie 4.Mój wyjazd do innego miasta wiąże się z dużymi kosztami dla moich rodziców i nie wiem czy nie byłoby to niepoważne i samolubne jeśli pojechałabym do innego miasta tylko dla "głupiego" erasmusa i perspektywy wyjazdu do większego miasta. Boje się że jesli nie wyjadę teraz to juz na zawsze będe musiała tu mieszkać i do końca życia będę niesamodzielną, nieszczęśliwą dziewczyną mieszkającą w małym mieście. Dajcie znac co myślicie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, El1ska napisał:

Dajcie znac co myślicie na ten temat

Myślę, że powinnaś się usamodzielnić. Pójść do pracy i zarobić na studia. Zapewniam Cię, że to możliwe. Sam zarabiałem i opłacałem swoje studia mimo, że były płatne wtedy około 3-4tys. rocznie. Jeśli idziesz na bezpłatne zostają Ci tylko koszty życia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×