Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ala000089

CIĄŻA CZY COŚ INNEGO?

Polecane posty

Witam. Zawsze miesiączki mam bardzo obfite i bolesne. Teraz dostałam bardzo skąpy okres(3dniowy) zazwyczaj leciało podczas załatwiania się niż na podpaskę. Przed tym skapym okresem rano miałam mleczny śluz z różowym punktem a wieczorem śluz z krwią a potem krew. Oraz inne objawy niż zazwyczaj: dziwny i słabszy ból podbrzusza, większe, ciężkie tkliwe piersi(ból zazwyczaj przy dotyku, większe brodawki, lekkie ściemnienie brodawek i otoczek oraz zielonkawe żyły na piersiach i otoczce i na brodawce), lekkie mdlosci i brak apetytu. Po skończonej skąpej miesiączce zaprzestał boleć mnie podbrzusze(lecz czasem czuję jakieś kłucie w nim, w jajnikach lub lekki ból w okolicach podbrzusza i niżej) oraz piersi już nie są ciężkie, większe i bolące ale brodawki i żyły zostały. Ostatnie zbliżenie z chłopakiem miałam 4 6,11,12,13 grudnia w formie pettingu i takim że dotykał mojej nagiej pochwy swoimi mokrymi bokserkami i robił placówkę. Test ciążowy robiłam 15 i 21 grudnia lecz wyszły negatywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trojaczki będziesz miała. Ile jeszcze tematów założysz? Dostałaś już odpowiedzi na swoje wątpliwości

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×