Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gocha_95

Pierwsze spotkanie, pocałunki, erekcja

Polecane posty

Znaczne od tego, że mam 26 lat i to w sumie pierwszy raz poczułam coś do chłopaka, piszemy od 3 miesięcy a niedługo spotkamy się poraz pierwszy (był za granica) i moje pytanie brzmi:

Co w sytuacji namietnych pocałunków zrobić jak mu stanie? Chodzi mi o to, że nie mam zamiaru na pierwszym spotkaniu uprawiać seksu i co jak dostanie erekcji? Boje się trochę, ze on będzie chciał przejść o krok dalej jednak moja zasada brzmi, ze na pierwszym spotkaniu seksu nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, gocha_95 napisał:

Znaczne od tego, że mam 26 lat i to w sumie pierwszy raz poczułam coś do chłopaka, piszemy od 3 miesięcy a niedługo spotkamy się poraz pierwszy (był za granica) i moje pytanie brzmi:

Co w sytuacji namietnych pocałunków zrobić jak mu stanie? Chodzi mi o to, że nie mam zamiaru na pierwszym spotkaniu uprawiać seksu i co jak dostanie erekcji? Boje się trochę, ze on będzie chciał przejść o krok dalej jednak moja zasada brzmi, ze na pierwszym spotkaniu seksu nie będzie 

Co ma o ciągnięcia do seksu? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, gocha_95 napisał:

Znaczne od tego, że mam 26 lat i to w sumie pierwszy raz poczułam coś do chłopaka, piszemy od 3 miesięcy a niedługo spotkamy się poraz pierwszy (był za granica) i moje pytanie brzmi:

Co w sytuacji namietnych pocałunków zrobić jak mu stanie? Chodzi mi o to, że nie mam zamiaru na pierwszym spotkaniu uprawiać seksu i co jak dostanie erekcji? Boje się trochę, ze on będzie chciał przejść o krok dalej jednak moja zasada brzmi, ze na pierwszym spotkaniu seksu nie będzie 

Pierwsze spotkanie bez seksu? A co jak drugiego nie będzie?

Zrób mu ręką i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×