Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Papież Polak

Czy to normalne ze o tym powiedziała?

Polecane posty

Gadam sobie z łaska z która kręcę.

Gadamy sobie na zwykle tematy - wręcz filozoficzno światopoglądowe.

Doszło do tego ze zadałem jej pytanie czego jej brakuje iż w życiu szuka mężczyzny. Odpowiedziała jak zwykle - osoby która będzie pełniła rolę obrońcy w wersji męskiej, będzie romantyczna, będzie się o nią starać, oraz iż potrzebuje bliskości.

Poprosiłem wiec ja żeby wytłumaczyła mi co znaczy romantyczność i bliskość.

Gdy doszło do tłumaczenia o co jej chodzi jesli chodzi o bliskość - wytłumaczyłem iż np może wymienić seks, przytulanie, trzymanie się za ręce, ona nagle z dupy wyjechała mi o swoim byłym pierwszym z którym trwało to krótko i to zrobili. 
Dodatkowo mówiła iż były to 2x po 5 sekundowe razy gdyż pomoc chłopaczek nie wytrzymał i „eksplodował”. Co było dodatkowo trochę żenujące to, iż określa dlatego siebie „półdziewicą”

Brzmi to dziwnie stad moje zastanowienie.

1. Po chuy mówiła mi o ruchaniu ze swoim byłym kompletnie z dupy 

2. Najdziwniejsze pytanie - Czy myślicie iż  trwało to 5 sekund, czy była to wymowka żeby pokazać swoją „pseudoczystosc czy tam półdziewictwo” gdyż chyba nie ogarnia ze dziewica nie jest.

3. Co chciała przez to osiągnąć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co się umawiasz z głupimi laskami. Pomyśl jak tak całe życie z taką wytrzymasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja bym się bał, że kiedy się rozstaniemy, będzie na wszystkich randkach zapoznawczych opowiadać o naszym z kolei seksie. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Papież Polak napisał:

Brzmi to dziwnie stad moje zastanowienie.

Potrzebowała po prostu się tym z kimś podzielić a nie miała z kim. Przeżywa to wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×