Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bobbsonplpl

Liczę na pomoc, problem z poświeceniem.

Polecane posty

Dobry Wieczór,

Piszę do Was z nietypową sprawą otóż zaręczyłem się z moją Towarzyszką Życia. Ona 25 l ja 26 l. Wiele by tutaj pisać, ale chciałbym zapytać i poradzić się Was z racji doświadczenia- rozchodzi się o sytuacje w której moja partnerka otrzymała kolejne zwolnienie lekarskie i na czas tego zwolnienia dostała skierowanie na rehabilitacje na zabiegi. Przyjechałem do niej na Święta, i powiedziała mi że z rodzinnego miasta wyjedziemy razem, wspólnie. W mieście w którym mieszkamy też są te zabiegi jednak w skali cenowej o 30 zł droższe i dzisiaj uwaga ! Powiedziała mi że zostaje u przyszłej teściowej bo ona ma swój czas, swoje problemy i zostaje tutaj, a sam mam wracać albo robić co mi się podoba. No mnie ścięło z nóg, bo uważałem całe życie za to w którym jeśli ma się gotowe rozwiązanie to należy z niego korzystać. Proszę o radę, jak przemówić aby powróciła ze mną , nawet gadka że zapłacę jej za serie zabiegów nie pomogła. Dodam tylko że ma tutaj rodzine, znajomych z którymi potrafi tak dołożyć do pieca i wylać za kołnierz że to głowa mała. Proszę o radę 

B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Bobbsonplpl napisał:

Liczę na pomoc, problem z poświeceniem.

Proszę o radę

Chętnie poświecę. Kiedyś zajmowałem się wideofilmowaniem ale zdarzało się też świecić dla kolegi, który filmował. Mogę też poświecić błyskiem. Mam swoje studio fotograficzne. Znam się na tym. Mam ostatnio dużo czasu. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Chętnie poświecę. Kiedyś zajmowałem się wideofilmowaniem ale zdarzało się też świecić dla kolegi, który filmował. Mogę też poświecić błyskiem. Mam swoje studio fotograficzne. Znam się na tym. Mam ostatnio dużo czasu. 😌

Ile bierzesz za sesję, 20 zdjęć modelki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Ile bierzesz za sesję, 20 zdjęć modelki? 

A nie, ja tylko TFP. 😉

Nie lubię za pieniądze.

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

No nic, muszę się orientować dalej.

Biorą pod 10zł za gotowe zdjęcie wzwyż. Zależy ile zdjęć? Dobry albo raczej mający o sobie wysokie mniemanie fotograf bierze za taką sesje nawet kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Biorą pod 10zł za gotowe zdjęcie wzwyż. Zależy ile zdjęć? Dobry albo raczej mający o sobie wysokie mniemanie fotograf bierze za taką sesje nawet kilka tysięcy.

20 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Nemetiisto napisał:

Zgadza się. Zerknij na stronę mojej znajomej fotografki. A robi bardzo przeciętne zdjęcia.

3800 za 20 zdjęć? Czy za szybko czytałem? 🤔

Za dużo. Drożej niż sesja ślubna, poza tym nie potrzebuję wizażysty. Zdjęcia przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Za dużo. Drożej niż sesja ślubna, poza tym nie potrzebuję wizażysty. Zdjęcia przeciętne.

na zdjęciach się nie znam, ale metamorfozy wyglądają na udane, a to nie zawsze reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Ale dziękuję, wiem, czego mniej więcej się spodziewać.

Tacy amatorzy, nazywający się szumnie fotografami albo nawet studio, biorą kilkaset złotych. Koleżanka po prostu robi dobry marketing i łowi dzianych i naiwnych klientów. To jest biznes a w biznesie nie ma sentymentów. Ja jej kibicuję. 😉

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×