Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
smutna2704

Nieszczęśliwie zakochana

Polecane posty

Chciałabym zapomnieć o mężczyźnie w którym zakochałam się 4 lata temu i nie mogę przestać o nim myśleć.... 

Poznaliśmy się na portalu randkowym. Zaczęliśmy pisać, dużo rozmawialiśmy, tematy nam się nie kończyły. Z nikim innym nigdy mi się tak nie rozmawiało... Dodatkowo był przystojny nieziemsko. Zakochałam się. Mieliśmy się spotkać, ale on musiał wyjechać za granicę, więc spotkanie się odwlekło w czasie. A ja zachorowałam i trafiłam na 2 miesiące do szpitala. Byłam w kiepskim stanie. On się o tym dowiedział i gdy wrócił zza granicy, chciał mnie odwiedzić. Nasze pierwsze spotkanie odbyło się więc w szpitalu. Byłam taka szczęśliwa, że go widzę, przytulał mnie, rozmawiał ze mną. Potem odwiedził mnie jeszcze raz i na tym koniec. Następnie tylko zdawkowo odpowiadał na smsy i w końcu napisał mi, że znalazł już kogoś. To był cios poniżej pasa. Wszystko przecież było takie piękne, a tu nagle ktoś inny. Nie rozumiem tego i do dziś nie mogę się z tym pogodzić. On zaręczył się z tą dziewczyną. Ja też poznałam już kogoś i planujemy ślub, jednak wciąż myślę o nim... Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie już oboje kogoś to po co to rozpamiętujesz? Jeśli Ci na tamtym zależy nie wychodź za mąż, jeśli kochasz faceta z którym bierzesz ślub to prdol te poczucie krzywdy/oszukania. Bywa, nie zaprzątaj sobie tym głowy, naprawdę nie warto. Pamiętliwość i pielęgnowanie urażonej dumy nie ma większego sensu.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×