Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Adelinaa18

Jak poradzić sobie ze złością?

Polecane posty

Ja mam problem, bo już mam 16 lat, niby dawno minęło od tego wydarzenia ale nadal gdy tylko o tym pomyślę mam ochotę go zatłuc. Mianowicie w podstawówce mój nauczyciel od wf-u był ...em. Faworyzował chłopaka, który mi dokuczał (popychał a potem się śmiał, oblewał "niechcący" wodą, kakaem, wyzywał, upokarzał itp) oraz jak były takie testy na bieganie, gdzie każdy miał liczyć ile zrobił okrążeń w danym czasie ja zrobiłam ich 18 i miałabym piątkę z tego testu a on powiedział że to napewno niemożliwe, uznał że przebiegłam tylko 12 okrążeń i wstawił tróje. A oczywiście te ...y z klasy to potwierdziły i potem mówiły że jestem kłamczuchą, okropną babą, jak mogłam próbować tak oszukać i że należy mi się "w..." i potem przez tydzień mnie popychali i wyzywali (oczywiście dyrektorka miała to w czarnej dupie) Wiem że to taka drobnostka ale naprawdę spędzone w tym więzieniu (szkole) 4 lata były jak trauma, kiedy każdy dzień kończył się płaczem i poprostu ja się już pogodziłam że już jestem najgorsza i powinnam się najlepiej zabić i nie robić innym kłopotu.

Teraz gdy tylko o tym pomyślę mam ochotę zadźgać te małe ...ki i tego nauczyciela.

Jak sobie poradzić z tym uczuciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Miałem bo wkrótce może ulec przemianie wszystko co przemija i daje miejsce nowemu. Zazwyczaj sąd boży który decyduje o losie śmiertelnika ma właśnie miejsce. Poczekaj na swoją kolej bądź cierpliwa i obserwuj 👺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×