Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Vip

Wrócił z malinką na szyi

Polecane posty

Mój facet wrócił z pempkowego z malinką na szyi. To było już dziewięć miesięcy temu. Uparcie twierdzi,że on nie wie skąd to się wzięło? Jak myślicie. Tylko się z kimś całował czy doszło do czegoś więcej (chociaż nie zmienia to faktu,że to zdrada). Myślicie,że miał romans czy przypadkowa dziewczyna na jedną noc zrobiłaby mu malinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 53535353 napisał:

 

Co blokujesz i się za mnie podajesz? W zęby dać mogę dać.;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 53535353 napisał:

Tak myślimy jeeebał ją aż mu fiuut spuchł 

Też tak myślę. Ja go też zdradzę. Może nie raz. Mam ochotę się zemścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Vip napisał:

Myślicie,że

Najpewniej przewrócił się na odkurzacz, bo impreza była u kogoś na chacie a wysypali słone przekąski. W najmniej prawdopodobnej opcji na pępkowym było niemowlę i celem zgłębienia tematu  przystawił je do szyi ciekaw jak ssie taka Kruszynka cyca.

Całkiem poważnie- każdą mailnke, którą miałam nie powstała przy zbliżeniu, ale myślę że u Ciebie nie ma to znaczenia, skoro nie jesteś jej autorką...

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

To nie było tak, że przewrócił się pod wpływem % i ‰, albo ktoś - jakaś dziewczyna na niego?

na Szyi to się da jeszcze wytłumaczyć, gorzej gdyby malinkę miał na pępku...
Poza tym, może jakaś kobieta nieodparcie miała ochotę na robienie dzidziusia....

 

Poza tym wrócił taksówką i na czworakach czy na 2óch nogach?
Może coś tam wyprawiał i film mu się urwał, i może nawet nie pamięta co i z kim...

Wrócił taksówką. Ale nie miał problemów z równowaga. Potem przeleżał cały dzień a malinkę zobaczyłam dopiero na drugi dzień. Był zapięty bluzą pod samą szyję więc napewno zdawał sobie sprawę co miał na szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Czart napisał:

Szkoda że tylko z jedną, bo mogła byś zrobić nalewki😁

Zrobiłabym z tej dziewuchy i z niego najchętniej. Zdrajca łże dalej w żywe oczy. Powiedziałam mu,że też go zdradzę. Chyba mu się poprzestawialo. On będzie sobie robił skoki w bok i jeszcze ze mną się pieprzył. Orgazm to tylko czasami (bo ja dochodzę tylko w jednej pozycji a on chciałby tylko od tyłu) i ... wszystko dla niego i pod niego. ...y będzie płakał w obie ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Vip napisał:

Mój facet wrócił z pempkowego z malinką na szyi. To było już dziewięć miesięcy temu. Uparcie twierdzi,że on nie wie skąd to się wzięło? Jak myślicie. 

Może odkurzacz go niespodziewanie zaatakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×