Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Electra

­čÄć­čÄŐ2´ŞĆÔâú0´ŞĆÔâú2´ŞĆÔâú1´ŞĆÔâú­čÄç­čÄë

Polecane posty

┼╗ycz─Ö Wam w nadchodz─ůcym roku przede wszystkim zdrowia. Tak, jest najwa┼╝niejsze i to nie jest wy┼Ťwiechtany frazes. Mi┼éo┼Ťci i przyja┼║ni, bo nadaj─ů ┼╝yciu sens. Braku samotno┼Ťci, je┼Ťli franca zasiedzia┼éa si─Ö u Was. Spokoju, je┼Ťli co┼Ť go Wam odbiera. Spe┼énienia marze┼ä - nie tylko tych malutkich, ale tych nierealnych r├│wnie┼╝. Satysfakcjonuj─ůcej pracy. Hobby lub pasji, kt├│ra na┼éaduje Wam akumulatory i dostarczy ogromu przyjemno┼Ťci. Wielu zwyczajnych i codziennych okazji do u┼Ťmiechu. Kasy, ale tylko na takim poziomie by nie by┼éa zmartwieniem. Odwagi, determinacji, si┼éy, asertywno┼Ťci┬á i wszystkiego co sprawi, ┼╝e b─Ödzie Wam ┼╝y─ç si─Ö lepiej. Wiary, nadziei, plan├│w i ci─ůgle nowych marze┼ä. Niech to co z┼ée omija Was, dzia┼éajcie na pecha jak czosnek na wampiry, nic na odwr├│t­čśë

Wszystkiego co dobre, niech 2021 rok b─Ödzie dla Was pozytywny i radosny, a nade wszystko nie ostatni (Elektra i jej poczucie przemijania...­čśů).

Oby nam si─Ö! ­čąé­čŹż

Edytowano przez Electra
  • Like 1
  • Thanks 5
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

┼üadnie to uj─Ö┼éa┼Ť ­čÖé wszystkiego dobrego:)┬á

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Cisza napisał:

┼üadnie to uj─Ö┼éa┼Ť ­čÖé wszystkiego dobrego:)┬á

Dzi─Ökuj─Ö.

Udost─Öpnij ten post

14 minut temu, Qwerty82 napisał:

Dziękuję Elektroda. Spełnienia wszystkich marzeń !

Dzi─Ökuj─Ö.

Udost─Öpnij ten post

4 godziny temu, Electra napisał:

Oby nam si─Ö! ­čąé­čŹż

Dziękuję i nawzajem, oby wszystkim nam się :classic_smile:

Wszystkiego, co daje szcz─Ö┼Ťcie, zdr├│wka i niech ten 2021 b─Ödzie przepe┼éniony mi┼éo┼Ťci─ů i rado┼Ťci─ůÔŁĄ´ŞĆ

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, Blanca30 napisał:

Dziękuję i nawzajem, oby wszystkim nam się :classic_smile:

Wszystkiego, co daje szcz─Ö┼Ťcie, zdr├│wka i niech ten 2021 b─Ödzie przepe┼éniony mi┼éo┼Ťci─ů i rado┼Ťci─ůÔŁĄ´ŞĆ

Dzi─Ökuj─Ö. Jasne, ┼╝e oby wszystkim nam si─Ö, bez wyj─ůtku. Kurcze, o sobie zapomnia┼éam. ┼╗ycz─Ö sobie i Wam­čśů

Udost─Öpnij ten post

aby ten rok był, lepszy od poprzedniego, dla wszystkich, 

aby szcz─Öcie dopisywa┼éo, a jak go b─Ödzie brakowa─ç to aby┼Ťcie dawali rad─Ö tak czy inaczej patrze─ç na przysz┼éo┼Ť─ç z podniesion─ů g┼éow─ů┬á...

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

10 minut temu, Kulfon napisał:

Nie mam nic do dodania, wzajemnie!┬á­čĺ×

Dzi─Ökuj─Ö.

Udost─Öpnij ten post

Lepiej bym tego nie napisa┼éa ­čÖé Wzajemnie Electra Tobie i nam wszystkim tu ┼╝ycz─Ö tego samego .

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, Pravik ­čś▒ napisa┼é:

Dzi─Ökujemy, ja Ci ┼╝ycz─Ö poni┼╝ej setki na wadze Kochana

Dzi─Ökuj─Ö, te┼╝ mam w planach zej┼Ť─ç na dwie cyfry. Czego Tobie ┼╝yczy─ç? Qrwa, nierealne... ­čśę Po prostu dzi─Öki.

Udost─Öpnij ten post

12 godzin temu, Electra napisał:

┼╗ycz─Ö Wam w nadchodz─ůcym roku przede wszystkim zdrowia. Tak, jest najwa┼╝niejsze i to nie jest wy┼Ťwiechtany frazes. Mi┼éo┼Ťci i przyja┼║ni, bo nadaj─ů ┼╝yciu sens. Braku samotno┼Ťci, je┼Ťli franca zasiedzia┼éa si─Ö u Was. Spokoju, je┼Ťli co┼Ť go Wam odbiera. Spe┼énienia marze┼ä - nie tylko tych malutkich, ale tych nierealnych r├│wnie┼╝. Satysfakcjonuj─ůcej pracy. Hobby lub pasji, kt├│ra na┼éaduje Wam akumulatory i dostarczy ogromu przyjemno┼Ťci. Wielu zwyczajnych i codziennych okazji do u┼Ťmiechu. Kasy, ale tylko na takim poziomie by nie by┼éa zmartwieniem. Odwagi, determinacji, si┼éy, asertywno┼Ťci┬á i wszystkiego co sprawi, ┼╝e b─Ödzie Wam ┼╝y─ç si─Ö lepiej. Wiary, nadziei, plan├│w i ci─ůgle nowych marze┼ä. Niech to co z┼ée omija Was, dzia┼éajcie na pecha jak czosnek na wampiry, nic na odwr├│t­čśë

Wszystkiego co dobre, niech 2021 rok b─Ödzie dla Was pozytywny i radosny, a nade wszystko nie ostatni (Elektra i jej poczucie przemijania...­čśů).

Oby nam si─Ö! ­čąé­čŹż

Dzi─Ökuj─Ö i wzajemnie ­čąé

Udost─Öpnij ten post

48 minut temu, Wikusia napisał:

wzajemnie

30 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Wszystkim

25 minut temu, duży ogórek napisał:

Zdrowia

Dzi─Öki.

Udost─Öpnij ten post