Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pepexd1

Starych przed ciążą

Polecane posty

Dzien dobry, pisze aby się poradzić, ponieważ bardzo się boje, otóż 11dc doszło do stosunku z moim partnerem, prezerwatywa pękła, ale nie było wytrysku, 3 dni później miałam owulacje, a 4 dni po owulacji miałam ból podbrzusza i pleców. Kolejnego dnia do teraz, czyli na ten moment 21dc tak jakby kłuje mnie prawy jajnik, raz bardziej raz mniej, czasami bolą mnie plecy i biodro po prawej stronie. Bardzo się boje czy to nie jest ciąża, ale zastanawiam się czy plemniki z tego plynu u mężczyzn, który się wydobywa podczas podniesienia, są w stanie przetrwać do tych 3 dni i czy byłyby w stanie zapłodnić w ogóle po takim czasie? Mam nadzieję, że te bóle są związane z czyms innym, podzielcie się proszę swoimi opiniami i przeżyciami. I tak wiem, że najlepiej byłoby udać się do ginekologa lub zrobić test, ale na test za wcześnie, a do ginekologa nie mam teraz możliwości iść. A i bolą mnie piersi, co prawda u mnie to normalne zaraz po owulacji, ale teraz też się zaczęłam doszukiwać czy nie jest to inny bol itp.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to jak objawy "ciążowe" wywołane Twoimi urojeniami, stresami i lekkim panikarstwem.

Poza prezerwatywami zainwestuj w antykoncepcję hormonalną, jak się tak ciąży boisz.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×