Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olciaax

Czy okres może się cofnąć?

Polecane posty

Witam mniej więcej 2 dni temu powinnam dostać okres. Wczoraj wydawało mi się że się zaczął bo zazwyczaj na początku pojawia się delikatna różowa wydzielina myślałam że w nocy się rozkręci ale o dziwo rano już prawie nic nie było i do teraz też nie. Czytałam że podczas zagniezdzenia zarodka może być lekkie plamienie. Zrobiłam test elektroniczny w południe wynik był ujemny. Dodam też że prawie zawsze na początku boli mnie brzuch i mam skurcze a wczoraj i dziś nic. Co to może oznaczać? W ostatnim czasie miałam dużo stresu piłam też trochę alkoholu i przyjmowalam ziele piolunu na oczyszczenie organizmu które czytałam że może wręcz pomoc w wywolaniu okresu i sprawić że krwawienie będzie silniejsze. Więc tym bardziej nie rozumiem skąd coś takiego. W tym miesiącu miałam też infekcje baktoryjna ale biorąc lactovaginal po 2-3 dniach wszytsko przeszło . Miewalam już spóźniajace się miesiączki nawet do 8dni ale żeby było kilka godzin zabarwionego sluzu po czym nic jeszcze nigdy. Stąd też jeśli ktos orientuje się co może być przyczyną bardzo prosze o radę. Raczej nie miałam żadnych niebezpiecznych sytuacji więc ciąża raczej nie jest zbyt możliwa. Podejrzewam że stres lub jakieś problemy hormonalne. Póki co nie mam jak udać się do lekarza więc mam nadzieję że ktoś mnie chociaż uspokoi lub uświadomi jaka moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy. Dziwni mnie że zamiast zwyczajnie się spoznic to było to plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być wiele,sama piszesz że ostatnio miałaś dość stresujący  i nerwowy etap no i alkohol też może być powodem zatrzymania się okresu,

Na twoim miejscu zrobiłabym jeszcze dodatkowy test ciążowy,tak dla pewności.

Sama też czasem miewam podobny początek okresu ,plamię przeż parę dni  jednak potem wszystko się rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, elma902@o2.pl napisał:

Przyczyn może być wiele,sama piszesz że ostatnio miałaś dość stresujący  i nerwowy etap no i alkohol też może być powodem zatrzymania się okresu,

Na twoim miejscu zrobiłabym jeszcze dodatkowy test ciążowy,tak dla pewności.

Sama też czasem miewam podobny początek okresu ,plamię przeż parę dni  jednak potem wszystko się rozkręca.

No właśnie gdybym dalej plamila to pół biedy ale już nic nie leci nie czuje też skurczow itd. Dziwna sytuacja. Oby szybko się to naprawilo. A co do testu to powtórzę za dwa dni jeśli nic się nie wydarzy. Dziękuję za odpowiedź 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może uspokoiłabyś się jakbyś robiła badania poziomu lh ze śliny regularnie. Wtedy wiesz kiedy masz dni płodne w danym cyku. Są takie mini mikroskopy owulacyjny. Zawsze lepiej niż puste obliczenia. Wiem, że obserwacja śluzu jest ważna i nie umniejszam nikomu, że nie ma wiedzy, ale można się zawsze pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obserwacja i samodzielne mierzenie temp nic nie daje, polecam komputer myWay... myśle, że taka antykoncepcja naturalna w pelni by Cie uspokoila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, helena188 napisał:
2 godziny temu, helena188 napisał:

obserwacja i samodzielne mierzenie temp nic nie daje, polecam komputer myWay... myśle, że taka antykoncepcja naturalna w pelni by Cie uspokoila. Pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedź. Co do antykoncepcji mam raczej pewność w 90% bardziej chodziło mi o to plamienie zanikajace na szczęście dziś rano dostałam okres więc może samo się " Naprawilo" . Co do komputera zastanowię się nad tym. Pozdrawiam również 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×