Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Apicoltore

Jak to sie robi? Od 6 lat sam.

Polecane posty

Temat wielokrotnie się powtarzał ale każdy przypadek jest inny wiec warto się nim podzielić. 

Od 6 lat jestem sam. Mam 32 lata. Byłem kiedyś w związku, zakochany na zabój. Pierwsza miłość, licealna, odzwajemniona. Po 10 latach wszystko prysło, ja ja o zdrade podejrzewalem, ona z innymi sie spotykała ale bez konsekwencji. Raczej szukala podswiadomie jakies atencji i czegos nowego. Kogos innego. Bylismy po slubie. Dzieki i innych wspolnych spraw brak. Od kilku lat juz nic formalnie nas nie laczy. Mysle o niej ale nie idealizuje jak mi sie zdazalo wczesniej. Niezle ziolko z niej bylo. Stan faktyczny jak powyżej. A teraz do brzegu. 

Jak znaleźć kogoś z kim warto być? 

Mam 32 lata, brak zobowiazań. Wykształcenie wiecej niż przeciętnie wyższe, znam calkiem niezle 2 jezyki obce. Mozna ze mna porozmawiać o wszytskim i nie zaciagam od razu do łóżka.

Prowadzę wlasny swietnie prosperujacy biznes i jest to bardzo fancy zajecie, czesto wystepuje w telewizji, media spolecznosciowe na kilka tys obserwujacych. Zarabiam okolo 50-80 tys miesiecznie. Nie chwale sie tym i nie pokazuje bo to i niebezpieczne i niepotrzebne i zalatuje wsia. 

Nie wygladam chyba najgorzej, chociaz brzydki nie jestem. Mam 180 cm, bardzo ladny usmiech i wszytskie biale zeby (obietywnie - wszyscy tak mowia). Moze waze troche za duzo. Jestem blondynem ale nie swinskim. 

Jak kogoś znaleźć? 

3,5 roku na tinderze nic nie dało. Przeszedłem go 3 razy. 

1.5 roku na salsie i innych tancach. Bez sukcesu. 

Pracuje z 10 roznymi firmami w Warszawie. Bywałem tam jako szef na wielu roznych spotkaniach. 

Randomowe pisanie do roznych lasek na istagramie - przepracowane. 0 sukcesu. 

Sympatia zaliczona. 

Jakieś propozycje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Apicoltore napisał:

Jakieś propozycje

Dać sobie spokój. Szkoda życia. Nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tamta dziewczyna napisał:

Ile, 80 tys/msc??? Biorę Cię.

Gdyby nie mąż też bym brała 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Apicoltore napisał:

 

4 minuty temu, Apicoltore napisał:

Jestem blondynem ale nie swinskim

Zarabiam okolo 50-80 tys miesiecznie. 

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tamta dziewczyna napisał:

Zapytaj, może mąż się zgodzi. 

W sumie.....w końcu kasa nie boli 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dozgonny napisał:

Głupie cizie podatne na blef. 

🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Blanca30 napisał:

W sumie.....w końcu kasa nie boli 😜

Taka okazja może się już nie trafić. To znaczy, że mogę mieć konkurencję? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tamta dziewczyna napisał:

Taka okazja może się już nie trafić. To znaczy, że mogę mieć konkurencję? 😎

Jakby inaczej😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dozgonny napisał:

Głupie cizie podatne na blef. 

Też bym chciał. Myślisz, że jest mi i miło i przyjemnie pisać tu o sobie. Robie to w ramach noworocznego postanowienia. Czasem 50 czasem 80. Zalezy mi na tym, żeby znaleźć kogoś to kim bedzoe dobrze jak bedzie 3. I tak nie jest moja intencja spotykać sie z kimkolwiek stąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj sam ze pewnie patrzysz na te najładniejsze laski, resztę odrzucasz. A najładniejsze mają duży wybór więc nie popatrzą na ciebie. Chyba że trafi się taka która poleci na kasę jak się kapnie ile zarabiasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam dla Ciebie propozycję, abyś poznał kogoś w realu. Jeśli masz na to czas. Albo na siłowni, kursie tańca itd. - w miejscu związanym z tym, co kochasz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Daj spokój, połowa historii tutaj to ściema, ta jest przynajmniej nowa.

No to właśnie dlatego się śmieje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Daj spokój, połowa historii tutaj to ściema, ta jest przynajmniej nowa.

Cieszę się, że ktoś tak myśli. Przynajmniej wiem, że mam ciekawe życie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Apicoltore napisał:

I tak nie jest moja intencja spotykać sie z kimkolwiek stąd. 

O masz,  i z cuckoldu doopa🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Apicoltore napisał:

Cieszę się, że ktoś tak myśli. Przynajmniej wiem, że mam ciekawe życie 🙂

Oczywiście, że tak. Powinieneś się jeszcze poznać z dziedzicem fortuny Serniczkiem i inwestorem Leżaczkiem, może coś Ci podpowiedzą.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marie3 napisał:

Przyznaj sam ze pewnie patrzysz na te najładniejsze laski, resztę odrzucasz. A najładniejsze mają duży wybór więc nie popatrzą na ciebie. Chyba że trafi się taka która poleci na kasę jak się kapnie ile zarabiasz. 

Troche tak jest ale nie odrzucam ad hoc dziewczyn, które nie wydaja sie atrakcyjne. Spotykam sie z wieloma. Wiem o tym, że te najbardziej atrakcyjne nie ogarniaja moze nawet, ze istnieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Oczywiście, że tak. Powinieneś się jeszcze poznać z dziedzicem fortuny Serniczkiem i inwestorem Leżaczkiem, może coś Ci podpowiedzą.

Serniczek kebaba otworzył i tylko patrzeć jak leżaczek w spółkę z nim wejdzie. Takie buty psze pana 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Blanca30 napisał:

O masz,  i z cuckoldu doopa🤣

Cuckold zawsze kojarzyl mi sie z tym, ze meżowi lub partnerowi nie działa hydraulika i potrzebuje kogos do pomocy bo żona badz partnerka lubi dobrze i dlugo w lozku. Czy ja to jakos zbyt doslownie tlumacze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dozgonny napisał:

Pisałem o tych co wierzą w to co piszesz. Ja nie wierzę... ale załóżmy, że mówisz prawdę to jaki masz problem. Wystarczy żyć tak jak żyją inni. Nie afiszować się z kasą i masz wówczas takie same szanse jak każdy inny. Dziś nikomu nie jest łatwo znaleźć kogoś wartościowego. 
Jeśli sądzisz, że kasa w tym przeszkadza to powiem Tobie, że jej brak tez jest dla wielu problemem. Tak źle i tak niedobrze. 
Jedno jest pewne, po tym miejscu nie oczekuj zbyt wiele.

Ps. Nadal Tobie nie wierzę, ale gdybym był w błędzie to odezwij się na priv i powiedz jak to robisz. 🤣

Tak sobie teraz myślę, że z taką gotówką... to można wiele zrobić. Nawet wiem jak byś mógł zwiększyć swoje szanse. No, ale to nie jest prawda, więc szkoda czasu na dywagacje. 🙂 

 

Wystarczy sie handlem zajac i miec pare kontraktow podpisanych. A wy mysleliscie, ze ile wasi szefowie zarabiaja? ☺️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Apicoltore napisał:

Cuckold zawsze kojarzyl mi sie z tym, ze meżowi lub partnerowi nie działa hydraulika i potrzebuje kogos do pomocy bo żona badz partnerka lubi dobrze i dlugo w lozku. Czy ja to jakos zbyt doslownie tlumacze? 

Dokładnie nie wiem o co z tym chodzi, ale to bardzo popularne słowo na tym forum😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Apicoltore napisał:

Cuckold zawsze kojarzyl mi sie z tym, ze meżowi lub partnerowi nie działa hydraulika i potrzebuje kogos do pomocy bo żona badz partnerka lubi dobrze i dlugo w lozku. Czy ja to jakos zbyt doslownie tlumacze? 

Mniej więcej o to chodzi , że mąż ma być rogaczem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Blanca30 napisał:

Serniczek kebaba otworzył i tylko patrzeć jak leżaczek w spółkę z nim wejdzie. Takie buty psze pana 🤣

Kto to ten serniczek i lezaczek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Apicoltore napisał:

Kto to ten serniczek i lezaczek? 

Celebryci tutejsi:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dozgonny napisał:

No dobra, ale nie sądziłem, że Ci szefowie są tak głupi i na kafeterie zaglądają się pożalić. 🤣

Ja tam nie oceniam i nie obrazam. Uwazam, ze kazdy jest rowny a miejsce jak kazde inne i mozna do duzwe ilosci osob dotrzec.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dozgonny napisał:

No dobra, ale nie sądziłem, że Ci szefowie są tak głupi i na kafeterie zaglądają się pożalić. 🤣

O sobie też masz takie zdanie jeżeli siedzisz tu i się żalisz ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×