Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć! Chciałam się dowiedzieć czy może jest tu ktoś w podobnej sytuacji i chciałby trochę nawzajem się powspierać i porozmawiać. Jestem w 5 miesiącu ciąży. Ojciec dziecka zostawił mnie bez wyjaśnień dlaczego w 4 miesiącu. Gdy urodzę będę miała 20 lat. Boje się, że nie ułożę sobie już nigdy życia. Mam ogromne wsparcie w rodzinie ale czuje się strasznie samotna:( Mimo to cieszę się, że będę miała córeczkę ale wciąż boje się, że nie dam jej takiego życia jakie chciałabym żeby miała. 

Edytowano przez Xssmadm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę. Mass wsparcie w rodzinie, to naprawdę bardzo dużo. Nie będzie łatwo, ale ludzie nie w takich sytuacjach dają sobie radę. Urodzisz, po jakimś czasie pójdziesz do pracy. Mała będzie rosła i będzie coraz łatwiej. Jesteś młodą, masz duuuużo czasu, żeby ułożyć sobie życie. Nie zapomnij złożyć wniosku o alimenty do sądu, skoro tatuś jest takim tchórzem, że nie chce uczestniczyć w życiu dziecka, to niech chociaż płaci. Możesz też odebrać mu prawa rodzicielskie, skoro nie jest zainteresowany. Na wypadek, gdyby mu się coś odmieniło po latach i chciał zburzyć stworzony przez ciebie porządek. Powodzenia! 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno poradzisz sobie świetnie 😊 lepiej, że Cie zostawił teraz. Mówię Ci to z doświadczenia. I nie wracaj do niego już za żadne skarby skoro nie chciał być z Tobą i zatroszczyć się o córkę. Z dzieckiem ułożysz sobie jeszcze życie i będzie super. Ja też urodziłam mając 20 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×