Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rebelka

Leki, suplementy, zioła na płodność

Polecane posty

Cześć dziewczyny, powiedzcie jakie preparaty stosowałyście aby skutecznie zajść w ciążę 😃

My od trzech lat się już staramy i nic... Badania wszystkie prawidłowe..

Ja brałam Ovarin przez kilka miesięcy ale nic nie pomógł więc odpuściłam. Dodatkowo piłam zioła ojca Klimuszki i także nic.. 

Teraz biorę tylko witaminę D3 i witaminę C.

Niedawno zaczęłam pić mio-inozytol (pierwsze opakowanie) i czekam na efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to żeń-szeń wpływa pozytywnie na libido. Warto wypróbować i wdrożyć do swojej suplementacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No my się tu zamartwiamy, co stosować, a facet? No przecież z jego strony też musi być okej. Słyszałyście o żelu prefert. Podobno ma jakiś wpływ na pobudzenie plemników. Tak jak my zioła, oni mogą podczas stosunku używać żelu, na pewno nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2021 o 18:01, Rebelka napisał:

Cześć dziewczyny, powiedzcie jakie preparaty stosowałyście aby skutecznie zajść w ciążę 😃

My od trzech lat się już staramy i nic... Badania wszystkie prawidłowe..

Ja brałam Ovarin przez kilka miesięcy ale nic nie pomógł więc odpuściłam. Dodatkowo piłam zioła ojca Klimuszki i także nic.. 

Teraz biorę tylko witaminę D3 i witaminę C.

Niedawno zaczęłam pić mio-inozytol (pierwsze opakowanie) i czekam na efekty..

Hej😊też aktualnie zaczynam starania po poronieniu w październiku 😕wcześniej pół roku nie wychodziło,brak owulacji,a gdy była dostałam zastrzyk na pekniecie ovitrelle I się udało ale po 5tyg poronilam.Badalas tarczyce?ja mialam za wysokie tsh,i Hashimoto,jestem pod opieka endokrynologa, biorę letrox dzięki czemu poziom tej się obniza,brałam tabletki anty przez 3 cykle i zobaczymy teraz co będzie,stosuje miositogyn w saszetkach.pozdrawiam 😊 niestety musimy się uzbroić w cierpliwość 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×