Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hugo92

Pasemka Britni

Polecane posty

12 minut temu, Gejlkozloski napisał:

 

Skasowany

Wysłałam wam 🙂

Ja też bym poprosiła na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez proszę na priv nowy wątek i jakbyście miały tego insta o naszej kruloffffej 🤣🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gejlkozloski napisał:

 

Skasowany

Wysłałam wam 🙂

Prześlij proszę i mi 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Cudak92 napisał:

Można prosić tez chetnie poczytam 😁

To i ja poproszę 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę na priv ❤ 

Moja obowiązkowa lektura przed snem 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Wątek znowu usunięty 🙈 

Wlasnie widzialam. Niech ona sie lepiej za robote wezmie, a nie za zglaszanie watkow. Czy ona mysli, ze nie powstana nowe? Pfff 😂😂😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny trzeba założyć wątek pod nazwą, który się z nią nie kojarzy. Trudniej będzie jej znaleźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, MałaMi1 napisał:

Dziewczyny trzeba założyć wątek pod nazwą, który się z nią nie kojarzy. Trudniej będzie jej znaleźć 

Moze cos, co jest jej przeciwienstwem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Ekscentryczna_32 napisał:

Moze cos, co jest jej przeciwienstwem? 

Przeciwieństw jest masa 😄 ładna dziewczyna, kobieta z klasą, długonoga piękność, ponętna brunetka, miłośniczka zwierząt, profesjonalna stylistka, szczęśliwa mężatka, inteligentna abstynentka, chodzący wzór do naśladowania, miła i kulturalna dusza towarzystwa, rozchwytywana przez marki w celu współpracy, perfekcyjnie znająca dwa języki, poukładana mama trójki dzieci, ceniąca spokój i naturę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Xxx95 napisał:

Przeciwieństw jest masa 😄 ładna dziewczyna, kobieta z klasą, długonoga piękność, ponętna brunetka, miłośniczka zwierząt, profesjonalna stylistka, szczęśliwa mężatka, inteligentna abstynentka, chodzący wzór do naśladowania, miła i kulturalna dusza towarzystwa, rozchwytywana przez marki w celu współpracy, perfekcyjnie znająca dwa języki, poukładana mama trójki dzieci, ceniąca spokój i naturę ...

Ona i tak znajdzie🤷 wszystko znika z prędkością światła, ale musialysmy ją wkur***🤣

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Ona i tak znajdzie🤷 wszystko znika z prędkością światła, ale musialysmy ją wkur***🤣

Prawda boli 😂 zła jest bo wiemy o jej biznesie kamerkowym 😂😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Moniqq napisał:

Prawda boli 😂 zła jest bo wiemy o jej biznesie kamerkowym 😂😅

Pewnie nie może już dodać tego filmiku na tiktoka bo jej zablokowali, że ciągle był zgłaszany, a to była taka dobra reklama jej kamerkowych poczynań i za co ona teraz będzie prosecco kupowała 😂 dwie butelki dziennie to nie są tanie rzeczy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i poleciał kolejny.. za robotę by sie larwa leniwa wzięła a nie usuwanie wątków! 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż marnotrawny wrócił do domu i już nie może świecić tyłkiem na kamerkach to jej się nudzi strasznie, trzeba jej jakąś robotę znaleźć 😁

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heyo, po 3 miesiacach obserwowania i plakania ze smiechu ( ma lockdownie w koncu sie moze zaczac nudzic 🤣) w koncu zalogowalam sie ale majeteczki polecialy... czy tak zapytam, jest mozliwosc ze zostalam zablokowana bo jestem nowa? 🤔  Nie oskarzam tylko pytam.. to moja pierwsza stycznosc z Kafeteria 🤣

A tak w ogole to witam 😜 i dziekuje za te dawke smiechu... jestem z Wami od Woooon... po kryjomu 😅😅

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam  jej nową produkcję😅 i pierwsze co się rzuca w oczy to te włosy nie rozczesane, później oczywiście wleciał turban na głowie, sto ręczników na drzwiach😐😐😐😕 wtf kto tak robi. I te stopy nosz kurde ostatni raz jem jak oglądam kruloffa 🤮🤮🤮 jeszcze się nie nauczyłam 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, FicusBambino napisał:

Heyo, po 3 miesiacach obserwowania i plakania ze smiechu ( ma lockdownie w koncu sie moze zaczac nudzic 🤣) w koncu zalogowalam sie ale majeteczki polecialy... czy tak zapytam, jest mozliwosc ze zostalam zablokowana bo jestem nowa? 🤔  Nie oskarzam tylko pytam.. to moja pierwsza stycznosc z Kafeteria 🤣

A tak w ogole to witam 😜 i dziekuje za te dawke smiechu... jestem z Wami od Woooon... po kryjomu 😅😅

Królowa ogrów zeżarła wątek 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak ta łajza to znajduje, szok ze z jej IQ na to wpadla. Kiedys jej sie znudzi to zglaszanie.

Pamietaj! Jako osoba rzekomo gleboko udochowiona, positive vibes i inne glupotki powinnas sobie darowac wchodzenie na kafe. W koncu tutaj tylko hejt! Zadbaj o swoje zdrowie, nie czytaj, zapal kadzidelko odpal muzyczke i zalej sie dwiema buteleczkami proseczko! 
 

buziaczki! 🥰😘

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Mąż marnotrawny wrócił do domu i już nie może świecić tyłkiem na kamerkach to jej się nudzi strasznie, trzeba jej jakąś robotę znaleźć 😁

Zobaczymy na jak dlugo 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gejlkozloski napisał:

Królowa ogrów zeżarła wątek 🤣

Szybka jest ostatnio 😏 Nie lubie zle mhslec o ludziach ale ona jest ewenementem klamliwym, ze szok 😲 No to chociaz tyle... w razie czego... bede Was szukac zawsze 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Xxx95 napisał:

Przeciwieństw jest masa 😄 ładna dziewczyna, kobieta z klasą, długonoga piękność, ponętna brunetka, miłośniczka zwierząt, profesjonalna stylistka, szczęśliwa mężatka, inteligentna abstynentka, chodzący wzór do naśladowania, miła i kulturalna dusza towarzystwa, rozchwytywana przez marki w celu współpracy, perfekcyjnie znająca dwa języki, poukładana mama trójki dzieci, ceniąca spokój i naturę ...

Doceniam kreatywnosc 😂❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ekscentryczna_32 napisał:

Ja wiem jak ta łajza to znajduje, szok ze z jej IQ na to wpadla. Kiedys jej sie znudzi to zglaszanie.

Pamietaj! Jako osoba rzekomo gleboko udochowiona, positive vibes i inne glupotki powinnas sobie darowac wchodzenie na kafe. W koncu tutaj tylko hejt! Zadbaj o swoje zdrowie, nie czytaj, zapal kadzidelko odpal muzyczke i zalej sie dwiema buteleczkami proseczko! 
 

buziaczki! 🥰😘

Dziwne, że ten jeszcze jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to dajcie znać na priv jak powstanie coś nowego 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×