Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonimowa_

Studia-nie wiem co zrobić

Polecane posty

Cześć, jestem studentką 3 roku budownictwa ale z każdym semestrem czuję, że to nie mój kierunek. Z resztą poziom tej uczelni to jakieś dno, mam wrażenie, ze totalnie nic nie umiem. Ludzie na roku jadą tylko na ściągach. Nie wiem co ja tu robię ale jestem typem osoby, która jak coś zacznie to chce to skończyc i ciężko jej przyznać się do błędu tym bardziej, ze cała rodzinka już wie o studiach itd. Nie wiem co ze sobą zrobić, prawie codziennie płaczę. Dostałam się też na elektronikę na innej uczelni ale nie poszlam ze strachu. Bardzo boję się zmiany i kolejnej porażki. Codziennie czuję tylko pustkę i brak celu. W liceum byłam bardzo pilna, wszystko robiłam na czas a teraz? Wszystko odkladam na ostatnią chwilę, wogole mi nie zależy, nic mi się nie chce, ciągle czuję brak energii. Czy ktoś był w, podobnej sytuacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Anonimowa_ napisał:

Czy ktoś był w, podobnej sytuacji? 

Nie byłem ale znam kogoś, kto na własne życzenie jest i brnie dalej. W sumie trzeci rok to już za półmetkiem. Może i warto zacisnąć zęby i skończyć a następnym razem lub równolegle wybrać coś, co lubisz?

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Ja tam żałuję, że ciągłem wózeczek na próżno, ale nie wiem.

Też poszedłem kiedyś na studia z przypadku. Zupełnie mnie nie interesowała ta tematyka. Później jednak bardzo mi się to w życiu przydało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Też poszedłem kiedyś na studia z przypadku. Zupełnie mnie nie interesowała ta tematyka. Później jednak bardzo mi się to w życiu przydało. 

Nie dociągnąłem go do papru, to mnie się raczej nie przyda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×